e
sv

Monster Notebook’tan Riders Republic Kampanyası

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Monster Notebook, aksiyon oyunu tutkunlarını heyecanlandıran orijinal bir kampanyaya imza attı. Intel iş birliği ile hayata geçirilen kampanya ile Intel® Core™ i5 yahut i7 işlemcili Monster Notebook alan kullanıcılar, hem Riders Republic ve The Rift Bteaker oyunlarına hem de Bless Unleashed oyun içi içeriklerine sahip oluyor.

Aksiyon ve açık dünya oyunu olan Riders Republic’te oyuncular meslek modunda yahut çok oyunculu etkinliklerde, Yosemite, Zion ve Bryce Kanyonu üzere sembolik ABD ulusal parklarında bisiklet, kayak, kar kayağı yahut atlayış tulumu kullanarak çaba ediyor. Ekstrem spor tecrübesini oyunculara sıra dışı bir görsel cihanda sunan Riders Republic, 269 TL fiyat etiketiyle 28 Ekim’de satışa çıktı.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar Riders Republic’in tam indirme erişimine sahip olmanın yanı sıra 149 TL kıymetindeki The Rift Breaker’in tam indirme erişimine ve 309 TL kıymetindeki Bless Unleashed oyun içi içeriğine erişim ayrıcalığı kazanıyor.

Yerleşik yapay zekâ ve Wi-Fi 6 özellikleriyle yüksek performanslı ve kesintisiz oyun tecrübesi sağlayan Intel® Core™ i5 ve i7 işlemcili Monster Notebook alımlarında geçerli kampanyadan 28 Şubat 2022’ye kadar yararlanılabiliyor.

Intel® Core™ i5 yahut i7 işlemcili Monster Notebook alan kullanıcıların, stoklarla sonlu kampanyadan yararlanmak için Monster Notebook’un web sitesindeki kampanya sayfasından anahtar kodlarını alarak bu kodları en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar aktive etmesi gerekiyor.

Ayrıyeten kullanıcılar Monster Gamer Pack Kasım fırsatları ile 1.000 TL’yi aşan içerik paketine de sahip olma fırsatını elde ediyor. En şimdiki duyuru ve bilgilere ulaşmak için Monster Notebook’un toplumsal medya hesaplarını takip edebilir veya www.monsternotebook.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli