Neden Windows 11’de Android uygulamaları isteyesiniz?

Microsoft geçen gün Windows 11’de Android uygulamalarını çalıştırma hususi durumunu duyurduğunda hakkaten oldukça etkilendim. Bunun hakkaten mükemmel olacağını düşündüm ve Android uygulamalarını Chrome OS’nin Android uygulamalarını çalıştırabileceğinden daha iyi çalıştırıp çalıştıramayacaklarını merak ettim. Bir telefon kullanmak zorunda kalmadan Android uygulamalarını ve aşamalı internet uygulamalarını yahut internet tasarımlarını Android’de kolayca kontrol edebileceğimizden, geliştiriciler için de mükemmel olabileceğini düşündüm.

Sonrasında reel geldi ve bir tüketici olarak merak etmeye başladım… “Windows’ta hangi Android uygulamalarını çalıştırmak istiyorum?”

Windows 11’in Android uygulamalarını çalıştırma kabiliyetiyle alakalı bir “Anladım”, Google Play Store yerine Amazon Fire tatbik mağazasını kullanmasıdır. Bu, Amazon’un Android tatbik mağazasının Google Play Store’a kıyasla oldukça daha ufak bir tatbik yelpazesine haiz olması sebebiyle birtakım eleştirilere niçin oldu.

Yukarıdaki eleştiriler, SADECE Amazon Android tatbik mağazasına haiz Amazon Fire Android cihazlarda ne olursa olsun geçerli olacaktır, sadece Windows ek olarak Windows programlarını ve muhteşem Aşamalı Internet Uygulamalarını da destek sunar.

Android’de tertipli olarak kullandığınız uygulamalardan herhangi birinin Windows’ta aslına bakarsanız eşdeğeri yahut daha iyisi YOKTURMUYOR? Lütfen yorumlarda bana bildirin. Beni yanlış anlamayın, Windows’u oldukça daha elastik hale getireceği için bu fikri beğendim, sadece yazılım geliştirme haricinde hakkaten iyi bir kullanım düşünemiyorum.Erkek, bir Apple bilgisayarında bir Koala pedini ilk kullanımından beri teknolojiyi sanatla birleştirmeye alaka duyuyor. Şu anda Westchester, NY’da ufak bir tasavvur firmasında grafik tasarımcı, fotoğrafçı, sistem yöneticisi ve internet geliştiricisi olarak bir günlük işi var. Teknolojiye olan sevgisi, kullanılabilirlik ve hususiyet geliştirmeleri için fikirlerini çoğunlukla tatbik eden yazılım geliştirme şirketlerine kadar uzanır. Mobil informasyon muamele, 1998’deki ilk Uniden UniPro PC100’ünden bu yana Erkek için bir mecburiyet halini aldı. 2002’de piyasaya ilk çıktıklarından beri Pocketnow.com için parlak zeka telefonlar ile alakalı incelemeler yapıyor ve yazılar yazıyor. Adam Lein hakkında daha fazlasını okuyun!

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli