e
sv

Nvidia GeForce Now’ın veritabanına nazaran God of War, PC’ye geliyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bildiğiniz üzere Nintendo ve Sony, birinci parti stüdyolarından çıkan oyunları öteki platformlara getirmiyor. Lakin Sony geçtiğimiz yıl bir değişikliğe giderek birçok PlayStation oyununun PC’ye geleceğini belirtmişti. Hatta Horizon Zero Dawn ve Days Gone çıkışını yaptı ve Uncharted 4 geçtiğimiz hafta PC için resmi olarak duyuruldu. Fakat GeForce Now’ın veritabanında çıkan bilgiler kıymetli birkaç oyunun daha PC’ye geleceğini gösteriyor.

God of War PC’ye Geliyor Olabilir

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere nazaran GeForce Now’ın veritabanında God of War, Gran Turismo 7, Ghost of Tsushima, Demon’s Souls Remake, Returnal, Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank ve çok daha fazlasının ismi bulunuyor. Bu oyunların tamamının isminin bulunması elbette PC’ye gelecekler manasına gelmiyor. Lakin Uncharted Collection için gerçek bir isim listede bulunuyor ve bu da ihtimali arttırıyor.

Lakin tekrar de Gran Turismo 7, Returnal ve Horizon Forbidden West üzere oyunların PC’ye gelme durumu en azından önümüzdeki birkaç yıl için imkansız diyebiliriz. Esasen bu oyunların yanında da “Bilinmiyor” yazıyor. Lakin God of War‘un isminin yanında Steam yazıyor. PC’ye gelen başka oyunların yanında da tekrar Steam yazıyor. God of War 2’nin yaklaştığını ve birinci oyunun üzerinden 3 yıl geçtiğini de düşünürsek God of War’un PC’ye gelmesi çok sürpriz olmaz fakat çok sevindirici olur PC oyuncuları için.

Paylaşılan listeyi aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıyeten GeForce Now’ın veritabanına erişen kullanıcı bunu nasıl yaptığına dair bir de görüntü paylaştı. Onu da aşağıda bulabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli