e
sv

OPPO Find N, 15 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

OPPO’nun uzun müddettir katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söylenmekteydi. Bugün de Çinli akıllı telefon üreticisi, katlanabilir akıllı telefonunun varlığını resmen onayladı. OPPO Find N, OPPO’nun birinci katlanabilir akıllı telefonu olacak. Şirket, akıllı telefonun resmi tanıtımı öncesinde aygıtla ilgili birtakım detayları da paylaştı. OPPO CEO’su Pete Lau, bugün erken saatlerde kaleme aldığı bir blog yazısında, şirketin birinci katlanabilir akıllı telefonu üzerinde dört yıldır çalıştığını ve nihayet önümüzdeki hafta açıklamaya hazır olduğunu açıklıyor.

OPPO, rakipleri Samsung, Xiaomi ve HUAWEI üzere şirketlerin halihazırda katlanabilir akıllı telefonlarını pazara sunması bakımından, katlanabilir akıllı telefon dalı için biraz geç kalmış üzere gözüküyor. Bununla birlikte OPPO, geç kalmanın tesiriyle katlanabilir bir akıllı telefon için kendi vizyonunu daha farklı bir halde ortaya da koyabilir. Böylece şirketin, kendisini rakiplerinden nasıl farklılaştırmaya çalışacağını görmek heyecan verici olacaktır.

Şirket tarafından Twitter üzerinden paylaşılan tanıtım görüntüsü, telefonun art kısmında üçlü kamera suramı üzere görünen OPPO Find N paketini gösteriyor. Şirket, akıllı telefon tanıtımı için “Designed for Find” sloganını kullanmakta. Lakin OPPO’nun, telefonun rastgele bir teknik ayrıntısını paylaşmadığını belirmekte de yarar var. OPPO CEO’su Lau, OPPO Find N’nin ekranında gözle görülür bir çizginin olmayacağını ve şirketin dayanıklılık problemlerini bugün mevcut olan en âlâ menteşe ve ekran dizaynlarını icat ederek çözdüğünü belirtiyor.

Son olarak OPPO’nun, 15 Aralık’ta OPPO INNO DAY aktifliğinin ikinci gününde yeni katlanabilir akıllı telefonu OPPO Find N’i tanıtacağını belirtelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli