e
sv

OPPO, INNO DAY 2021’de Yeni NPU ve Akıllı Gözlüklerini Tanıtacak

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

OPPO, 14-15 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek OPPO INNO DAY 2021’de heyecan verici yeni teknolojilerini tanıtacak. OPPO’nun birinci NPU (Nöral Süreç Birimi) ve OPPO’nun yeni akıllı gözlüklerinin yanı sıra birkaç buluş, şirketin şimdiye kadarki en büyük teknoloji etkinliğinde birinci defa sahneye çıkacak.

OPPO INNO DAY 2021, 14-15 Aralık tarihlerinde çevrimiçi ve çevrimdışı olarak gerçekleştirilecek. Çevrimiçi aktiflik sırasında, OPPO’nun Kurucusu ve CEO’su Tony Chen, şirketin kurumsal stratejileri ve Ar-Ge’deki yenilikleri hakkında bir açılış konuşması yapacak. Tıpkı vakitte öteki üst seviye yöneticiler yeni NPU ve yeni akıllı gözlükleri tanıtacaklar.

OPPO INNO DAY 2021 etkinliğinde, OPPO’nun Retractable Camera ve Digital Human da dahil olmak üzere en son teknolojilerinin detayları sergilenecek. Buna ek olarak, görüntüleme, yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve 5G ile ilgili öbür yenilikler de duyurulacak.

OPPO INNO DAY 2019 yılında birinci defa düzenlenmesinin akabinde her yıl yeni eserleri ve çığır açan öteki yenilikleri tanıtıyor. OPPO INNO DAY 2019 sırasında OPPO, sanal gerçeklik gözlükleri, 5G CPE ve akıllı saat serisini duyurmuştu. Geçtiğimiz yıl ise marka, genişletilebilir ekrana sahip akıllı telefonu OPPO X 2021, artırılmış gerçeklik gözlüğü AR Glass 2021 ve artırılmış gerçeklik uygulaması CybeReal olmak üzere 3 eser sergilemişti. Bu yıl OPPO, teknolojik gelişmelerin hudutlarını her zamankinden daha fazla zorlayan en son muvaffakiyetlerini sunarak bu geleneği sürdürecek.

OPPO ayrıyeten, kullanıcıların OPPO’nun en son yeniliklerini deneyimlemek ve daha fazlasını öğrenmek için 14–15 Aralık 2021’de avatarları kullanabilecekleri bir sanal lansman oluşturacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli