e
sv

Oppo’nun katlanabilir aygıtı birinci sefer görüntülendi!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bugün erken saatlerde Oppo Find N katlanabilir telefonunu resmen onaylandı. Şirket 15 Aralık’ta aygıt ile ilgili tüm detayları vereceğine kelam verdi. Fakat bunun öncesinde bir teaser görüntüsü kullanıcılara birtakım ayrıntılar sundu.

Oppo’nun katlanabilir aygıtı birinci defa görüntülendi!

Yayınlanan görüntü sayesinde Oppo’nun yeni katlanabilir aygıtının tasarımı ortaya çıktı. Görüntü, kapatıldığında paneller ortasında boşluk olmaması dışında, Samsung Galaxy Z Fold3’ü anımsatan tasarımı neredeyse tam olarak ortaya koyuyor. Bununla da bitmiyor. Aygıt bir kıyaslama sitesi olan Geeknbench’de de göründü. Telefon, listelenen saat suratlarına ve çekirdek yapılandırmaya bakılırsa Snapdragon 888 tarafından desteklenecek. RAM ölçüsü 12 GB olacak fakat lansman sırasında öbür bellek çeşitleri olabilir. Liste ayrıyeten aygıtın Android 11 ile geleceğini ortaya koyuyor, lakin umarız piyasaya sürüldükten sonra Android 12’ye bir güncelleme gelir.

Oppo’nun katlanabilir aygıtı Oppo Find N hakkında bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Bir ay kadar bir müddet sonra aygıt hakkında fiyat bilgisi de dahil olmak üzee tüm ayrıntılar belirli olacak. Katlanabilir akıllı telefonun şimdiden merakla beklendiğini belirtmeye gerek yok. Bölümde çok fazla çeşit olmadığından kullanıcıların beklentisi şu an için hayli fazla görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli