e
sv

Otomatik duvar kağıdı özelliği ile gelen Summer MIUI teması!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Her hafta sunduğumuz temaların dokuzuncu kısmına geldik. Bu haftaki temayı eminiz hepiniz beğeneceksiniz.

MIUI, aygıtınızı kendi stilinize nazaran şahsileştirme imkanı sunan ve farklı temalarıyla haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz. Bu hususta epeyce uygun bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı hoş temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz.

Bu haftaki tema ile birlikte, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınızın her zamankinden daha hoş görünmesini sağlayacak şahane bir MIUI temasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu tema sizi muhakkak şaşırtacak olan canlı değişen duvar kağıdı ile birlikte geliyor. Bu temayı uyguladıktan sonra aygıtınızın çarpıcı görünümünü görünce şaşıracaksınız. Kilit ekranında değişen duvar kağıdı saate nazaran değişebilecek. Denetim merkezi ve eski durum çubuğu tema ile yenileniyor. Telefon, ayarlar, bildiriler ve hatta evrak yöneticisi üzere başka sistem uygulamaları da tema ile uyumlu geliyor.

Tema için vurgulanan özellikler:

➥ Değişen UI Arayüzü
➥ Şarj animasyonu
➥ Hoş denetim merkezi
➥ Simge paketi
➥ Bildirim çubuğu uyumlu
➥ Kilit ekranı tam takviyesi
➥ Hem ana ekranda hem de kilit ekranında değişen olağanüstü duvar kağıdı

Aygıtınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve olağan kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası temasıyla MIUI 12 ve 12.5 çalıştıran tüm Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli