e
sv

Paribu Box piyasası sürece açılıyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kıymetli kripto para borsalarından Paribu’nun geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığı Box ismindeki yeni piyasası faaliyete başlıyor. Box piyasasında birinci olarak ALICE ve TLM kripto para ünitelerinin listeleneceği duyuruldu. 

Paribu Box nedir?

Paribu Box piyasası şimdi geliştirme sürecinin erken basamaklarında olan, son eser olarak vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini öngörmenin çok erken olduğu veyahut halihazırda mümkün olmadığı fakat bir sıkıntıya ürettiği tahlille yahut geliştirmeyi hedeflediği yapıyla umut vadeden “erken devir proje” olarak isimlendirilebilecek projelere ilişkin kripto varlıkların alınıp satılabilmesi için oluşturuldu.

Paribu’nun ana listesindeki kriterler, gelişim basamağının şimdi erken devirlerindeki projeler için erişilebilir bir çıta değil. Box piyasası bu çeşit projelere yer verirken, ortasında gelişim ya da devamlılık gösteremeyenler olduğunda alım-satım süreçlerini tek taraflı sonlandırabiliyor. Tam bilakis projeler gelişip büyüdüğünde Paribu’nun ana piyasasına dahil edilebiliyor.

Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda hayata geçirilen Box piyasasında sadece Metaverse projeleri değil, farklı alanlardaki projelere ilişkin kripto varlıklar da listelenecek. Box’ta listelenecek kripto varlıkların duyuruları, Paribu’nun resmi toplumsal medya hesapları üzerinden yapılacak.
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli