e
sv

PERKOTEK X RAY CİHAZI

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

PERKOTEK X RAY CİHAZI

Güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan Kapı detektörü özellikle resmi binalarda, alışveriş merkezlerinde ve güvenlik isteyen tüm bölgelerde kullanılır. Kapı detektörleri hassas senyörleri sayesinde metalleri algılayabilmekte ve uyarı verebilmektedir.

Kapı detektörleri genel olarak kızılötesi, radyo frekansı gibi dalgalarla çalışır. Bu detektörler her türden metalin yaymış olduğu frekansları anında algılar ve uyarı verir. Uyarı sesli ve ışıklı olur. Bu sayede güvenlik görevlileri metalleri arayarak gerekli incelemeyi yaparlar.

Kapı güvenlik sistemleri genel olarak standart ebatlarda üretilmektedir. Üretilen standart ebatlardan farklı olarak istenilen ebatlarda da üretilmesi mümkün. Ancak bunun için kapı güvenlik sistemleri üreten firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Daha sonrasında hangi kapı için üretim yapılacaksa o kapının ölçüleri alınır ve ölçülere göre özel kapı güvenlik sistemleri üretilir. Daha sonrasında firma personelleri tarafından bu sistemlerin kurulumu gerçekleştirilir.

Kapı güvenlik sistemlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Bu sistemler hemen hemen herkes tarafından kurulabilir. Kurulum yapılıp gerekli yazılımlar yüklendikten sonrada hemen kullanılmaya başlanılır.

Kapı detektörleri aynı zamanda 2 tane LCD ekrana sahiptir. LCD ekranlardan bir tanesi detektör içerisinden geçen cisimlerin üzerini gösterir ve bu sayede insanüstünde ya da paket içerisinde bulunan cisimler görülebilir. Diğer LCD ekranında ise kapıdan geçen toplam kişi sayısı görüntülenmektedir. Bu sayede toplam kaç kişinin giriş yaptığı saptanmış olunur.

Son yıllarda kapı detektörlerinin kullanımı hızla artmaya başladığı için artık bu ürünlerin üretimini yapan onlarca firma bulunuyor. Tüm bu firmalar ürettiği x ray için farklı fiyatlar belirlemektedir. Genelde Kapı detektörü fiyatı detektörün özelliğine göre değişiklik gösterir. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de detektör fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle kesin bir fiyat istiyorsanız firma personelleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Otopark Bariyer Sistemleri

Alışveriş merkezleri, plaza girişleri, site girişleri, fabrika otopark girişleri vb. birçok kurum kuruluş ve firmaların giriş çıkışlarını kontrol ve güvenlik amaçlı kullanılan otopark bariyerleri; giriş ve çıkışı engellemek amaçlı motor vasıtası ile yukarı aşağı hareket ettirilen bir adet kola sahiptir. Kolun uzunluğu 3 metreden 6 metre uzunluğa kadar olabilmektedir. Otopark bariyerlerinin kartlı parmak izli ve yüz tanıma bariyer sistemleri, bilet alma ve bilet vermeli bariyer sistemleri ve OGS HGS SGS otopark bariyer sistemleri olarak üç ana guruba ayırmak mümkündür.

Otopark bariyer sistemleri sayesinde plaka tanıma araç giriş çıkış süresini belirleme gibi pek çok anlamda güvenlik ve ticari açıdan otopark sahiplerine de kolaylık sağlayan Otopark bariyeri, özellikle site girişlerinde ve araç giriş çıkışının fazla olduğu otoparklar içinse kumandalı bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Üzerinde çeşitli güvenlik aksesuarları bulunan sistemler bariyerin üzerinde bulunan sistemlerle araç geçerken üzerine kapanmaması sağlanmaktadır.

Oldukça hızlı çalışan takip ve güvenlik açısından avantajları saymakla bitmeyen otopark bariyer sistemleri ilgili alanda iş yürüten otopark işletmelerinin işlerinin takibini kolaylaştırırken çevre düzenini ve çevreye saygıyı da bir anlamda sağlamaktadırlar. İç mekânlarda genel görünümün bozulmamasına dış kullanımda ise dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanma kolaylığı olan bu sistemlerin bu ve buna benzer daha pek çok avantajları mevcuttur.

Şerit bariyer

AVAX adı altında tarafımızca üretilen otopark ürünleri, son dönemlerde pek çok işletme ve yaşam alanının ortak tercihi konumunda yer alıyor! perkotek.com ailesi olarak, her geçen gün daha kaliteli ürünleri tarafınıza ulaştırmak açısından kendisini ön planda tutmaktadır! Hemen sizler de bu ürünleri denetlemek ve sipariş etmek adına firmamızdan Şerit bariyer kategorisinden ürünleri görebilirsiniz. Bu alanın çok satan ve ilgi çeken ürünlerini bir tık kadar uzağınızda tutan firmamız, tamamen önde gelen ürünleri satın alma konusunda da destekçiniz oluyor. 3 metre, 5 metre ve 6 metre gibi farklı boyutlar üzerinden bu ürünleri tarafınıza aktarmaktayız. Böylelikle seçim yapmak ve ürünleri tercih etmek çok daha basite indirgenmektedir.

Uygun fiyata birinci sınıf kalitede otopark sistemleri!

 

Uygun fiyata, birinci sınıf kalite de cihazları tarafınıza sunan Perkotek, bu alanda eşsiz bir hizmet anlayışını doğrudan ele alma fırsatları vermektedir. Tamamen kalitesiyle göz dolduran ve kitlelerin ortak tercihi olan bu ürünleri sizler de cazip fiyatlardan satın almak ister misiniz? Perkotek ailesi olarak, tarafınıza sunduğumuz bu ürünler ile fark yaratmayı sağlıyoruz. Aynı zamanda personel takip cihazlarıyla da desteklenerek, herhangi bir kişiye ihtiyaç duymadan personel kontrollerini yapmanıza olanaklar tanımaktayız. Otopark sistemleri bu alanın en çok satan ve ilgi gören ürünleri arasında yer almaktadır. Tamamen kalitesiyle ön plana çıkan ve pek çok kişi tarafından beğenilen ürünler, en cazip ortamları doğrudan ele alma kapsamında da sizlerin destekçisidir! Tercihinizi bizlerden yana kullanmak, bu noktada ise ürün siparişlerini gerçekleştirmek açısından hemen tercihinizi firmamızdan yana kullanın.

 

Günümüz standartlarında isim yapmış ve pek çok kişinin ortak tercihi olmuş bu ürünleri doğrudan ele alma fırsatları sunuyor, sizlere dilediğiniz ürünleri makul fiyatlandırmalar üzerinden tercih etme şansları veriyoruz. Günden güne hizmetlerini ön planda tutan firmamız, sizlere ürün satın alma kapsamında da muhteşem bir hizmet anlayışını aktarmaktan geri kalmamaktadır. Siz de akordiyon bariyer  ürünlerini doğrudan ele almak ve bir sipariş ortamı yaratmak açısından hemen bizi aramayı ihmal etmeyin. Flaşör destekli olan ürünler, gece görüşünü arttırabilme konusunda beyaz malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda ise bu alanın çok satan ve ilgi çeken ürünlerini sizlerle buluşturan firmamız, tamamen tasarım harikası olan bu ürün çeşitlerini de doğrudan sipariş edebileceğiniz bir ortam yaratmaktan da geri kalmıyor. Alanının lider ürünlerini ışık hızında sunuyor, tamamen güvenli bir ürün alternatifi satın alma kapsamında da sizlerin destekçisi oluyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli