Plague Inc. Tarzı En İyi Salgın Oyunları

Plague Inc., İngiltere merkezli bağımsız oyun stüdyosu Ndemic Creations tarafından geliştirilen ve yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji, simülasyon video oyunu. İlk olarak mobil bir oyun olarak çıkan Plague Inc., 2013’te Amerika’nın en oldukça indirilen 5. iPhone oyunuydu. Oyunun yapımcısı Ndemic Creations’ın, Şubat 2014’te Plague Inc: Evolved’u PC, Mac ve Linux için yayınlamasıyla, oyun bilinirliğini de artırmış oldu. Oyunun amacı ise, 1 hastayla başlayan bir hastalığı tüm insanlığa yayarak dünyanın sonunu getirmek.

Oyunda amaç doğrultusunda hareket ederken birçok zorlukla karşılaşıp, yarattığınız patojenle dünyaya hükmetmek için stratejinizi oluşturmanız gerekiyor. Oldukça farklı hikayesi, mekanikleri ve görselleriyle, Plague Inc., oynanması gereksinim duyulan bir oyun. Salgın hastalıklarla içli dışlı olduğumuz bu dönemde ise, Plague Inc. gibi salgınla ilgili birçok oyun bulunuyor. Biz de bu oyunları sizler için listeledik.

Plague Inc. benzeri salgın oyunları:

Infection Bio WarBio Inc. Global OutbreakBio Inc – Biomedical PlagueTrojan Inc.Nuclear Inc.

Kendi zombi salgınınızı yapacabileceğiniz Infection Bio War:

Geliştirici: Fun Games for FreePuan: -Platform: iOS

Fun Games for Free tarafından geliştirilen ve yayınlanan Infection Bio War, Plague Inc. gibi gerçek zamanlı bir strateji ve simülasyon oyunu. Infection Bio War, gerçek dünyada geçiyor. Oyunda amaç Plague Inc.’e fazlaca yakın: hasatalığı yaymak. İnsanları zombilere ve diğeri canlılara dönüştürmek için farklı patojenler kullandığınız bu oyunda sıradan, orta ve zor olmak üzere üç farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Oyun yüzlerce ülkeyi içeriyor ve hastalığı başlatmak için bu ülkelerden birini seçmenize izin veriyor.

Infection Bio WarİNDİR

İnsanların hastalığa kurban edildikleri simülasyon oyunu: Bio Inc.

Geliştirici: DryGin StudiosPuan: 4,2Platform: Android, iOS

Bio Inc., Android ve iOS gibi mobil platformlar için Drygin Studios tarafından oluşturulan bir gerçek zamanlı strateji ve simülasyon oyunu. Oyun, vebanızı yaratmanıza ve puan kazanmak ve tecrübe kazanmak için çalışmanıza olanak sağlıyor. Oyunda, tabip ekibi bir çare bulup kurbanı kurtarmadan önce bir taciz yaratmayı ve bunu kurbanın vücuduna enjekte etmeyi, risk faktörlerini geliştirmeyi ve kurbanın iyileşmesini yavaşlatmayı hedeflemeniz gerekiyor.

Bio Inc.İNDİR

Bio Inc.İNDİR

Bir yerlerden tanıdık gelecek: Global Outbreak

Geliştirici: ShortRound GamesPuan: 4,3Platform: Android, iOS

Global Outbreak, ShortRound Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir strateji, nişancı oyunu. Oyun, dünyanın en iyi paralı asker kıyafeti olan Blackthorne endüstrisinin patronu olan kahramanın hikayesini anlatıyor. Hikayeye bakılırsa dünya, insan popülasyonunu zombi mutantlara dönüştüren ölümcül bir virüs tarafından tehdit ediliyor. Yaşadığımız gerçek dünyada geçen Global Outbreak, daha iyi bir oyun deneyimi için çevrenizdeki konumun durumunu göstermek açısından cihazınızın GPS’ini de kullanıyor. Tanıdık geldi mi? 🙂 Global Outbreak’de, oyunun dünyasını keşfedebilir, sizin gibi hayatta kalan insanları bulabilir ve enfekte olmayan insanları kurtarabilirsiniz.

18 farklı seviyesiyle Bio Inc – Biomedical Plague:

Geliştirici: DryGin StudiosPuan: 4,1Platform: iOS

Bio Inc. – Biomedical Plague, DryGin Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir tehlike, gerçek zamanlı strateji ve simülasyon oyunu. Oyunun oynanışı nerede ise tamamen Plague Inc.’den esinlenmiş. Bio Inc – Biomedical Plague’de, oyuncunun ana görevi, insanları zombilere dönüştüren ölümcül virüsü geliştirerek tüm dünyayı yok etmek. Bio Inc – Biomedical Plague, oyuncularına 18 intizam ve her seviyede farklı ve zorlu bir oyun sunuyor. Bağımlılık yaratan bu oyun bununla birlikte iyi yazılmış bir hikaye, şaşırtıcı derecede kaliteli görseller ve Ultra HD görsel detaylar da içeriyor.

Fiziksel olmayan virüslerle ilgili: Trojan Inc.

Geliştirici: WalkBoy StudioPuan: 4Platform: PC

Trojan Inc., WalkBoy Studio tarafından yayınlanan, Android’de oynanabilen bir gerçek zamanlı strateji ve simülasyon oyunu. Oyun, yüzlerce şehri içeren gerçekçi bir ortamda geçiyor ve oyuncularını destansı bir maceraya sokuyor. Fiziksel herhangi bir virüs yahut taciz barındırmayan bu oyunda ana hedef, Truva Atı’nızı oluşturmak ve  e-faturalandırmadan para çalmak için binlerce cihaza bulaşmak üzere tüm dünyaya yaymaktır. Trojan Inc., güzel müzik, grafikler ve kontrollerin kombinasyonuyla oyuncularına olağanüstü bir oyun deneyimi sunuyor.

Bu kez felaketi önlemeye çalışacağınız Nuclear Inc.

Nuclear Inc., yalnızca Android platformunda oynanabilen, Oynaması tek oyunculu bir strateji simülasyonu.Nuclear Inc., oyuncularına Three Mile Island, Fukushima ve Çernobil gibi çeşitli seviyelerde bir nükleer reaktörü kontrol etmeniz gereksinim duyulan heyecan verici bir tecrübe sunuyor.

Nuclear Inc.İNDİR

Oyunda oyuncuların amacı reaktörün sıcaklığını korumak ve reaktör patlamasını ve ısınmasını önlemek. Adeta bir reaktörü çalıştıran bir bilim insanı rolünü üstlendiğiniz bu oyunda, reaktörün sıcaklığını velli bir oranda tutmalı, ışığı ve ısıyı almak için enerji üretmelisiniz.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En güncel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkında mesele yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan bütün verileri parasız bir durumda sunacaktır. Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli