e
sv

Poco C31 bedavadan bir tık kıymetli fiyatıyla geliyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Poco, yeni C31 akıllı telefonunu yarın tanıtacak. Şirket, C31’in teknik özelliklerini şimdi detaylı olarak açıklamadı, lakin bir kaç özelliği hakkında bilgi vererek aygıt hakkında merak uyandırmaya başladı.

Özelliklerinden kelam edecek olursak Poco C31, 4GB RAM ile eşleştirilmiş Helio G35 SoC tarafından desteklenecek. Fakat daha yüksek RAM sürümlerine sahip olup olmayacağı şimdi bilinmiyor.

Poco C31 özellikleri ve fiyatı

C31, su damlası çentikli bir ekrana sahip olacak ve art paneli çift tonlu bir tasarım ile gelecek. Poco, C31’in biyometrik kimlik doğrulama için Face Unlock ve parmak izi tarayıcı ile geleceğini söylüyor, lakin Poco tarafından paylaşılan imaj bize telefonda yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucu göstermiyor. Bu nedenle parmak izi okuyucusu muhtemelen art kapakta yer alacak.

Poco ayrıyeten C31’in güçlendirilmiş köşelere sahip olacağını ve pilinin %25 daha uzun ömürlü olacağını da duyurdu. Aygıtın 1000 şarj döngüsü sunacağı da söyleniyor. Şirket ayrıyeten hücrenin “2,5 yıllık kullanımdan sonra bile yeni kadar iyi” kalacağını tez ediyor. Poco C31’in 100 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Aygıt yarın tüm özellikleriyle tanıtılacağı için şimdilik bilinenler bunlardan ibaret. Yarın aygıtın tüm özellikleri ve fiyat bilgisi netleşecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli