e
sv

POCO X3 Pro ve POCO X3 NFC daha fazla bölge için güncelleniyor!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Xiaomi, POCO X3 Pro ve POCO X3 NFC için MIUI 12.5 Enhanced Edition‘ı daha fazla bölgede güncellemeye başladı. Tayvan’da POCO X3 Pro ve Endonezya’da POCO X3 NFC için kullanıma sunulan bu güncellemeyi ilerleyen vakitlerde başka pazarların alması bekleniyor.

Tayvan’daki POCO X3 Pro için bu güncellemenin yapı numarası, V12.5.3.0 RJUTWXM sürümüyle birlikte geliyor. Endonezya’daki POCO X3 NFC, V12.5.3.0 RJGIDXM sürümüyle tanımlanıyor.

Ayrıyeten bu güncelleme, temel olarak Atomize Bellek, Sıvı Depolama, Odaklanmış Algoritma ve Akıllı İstikrar üzere dört optimizasyon özelliğini ekliyor.

POCO X3 NFC (Endonezya) – İndirme İlişkisi

POCO X3 Pro (Tayvan) – İndirme Kontağı

Değişiklik günlüğü:

MIUI 12.5 Gelişmiş Sürüm

Süratli performans. Yükler ortasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını makul sahnelere nazaran dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde problemsiz bir tecrübe sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek idare sistemi, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama sistemleri, sisteminizi vakit geçtikçe canlı ve hassas tutacaktır.

Akıllı istikrar: Temel sistem iyileştirmeleri, aygıtınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en âlâ formda yararlanmasını sağlar.

06 Aralık

Xiaomi, POCO X3 Pro‘yu MIUI 12.5 Enhanced Edition’a güncelliyor. Başka bölgeler güncellemeyi önümüzdeki birkaç hafta içinde alabilirler.

POCO X3 Pro yazılım güncellemesi, Android 11 tabanlı geliyor. Yazılım sürümü V12.5.7.0 RJUMIXM olarak belirlenmiş. Zımnilik ve güvenlikle ilgili güvenlik açıklarını düzeltmenin yanı sıra sistem performansını artırmak için MIUI 12.5 Gelişmiş sürümünün özelliklerini getiriyor.

En son yazılım güncellemesini Ayarlar » Yazılım güncelleme ayarlarına gidip denetim edebilirsiniz. Aşağıdaki irtibattan indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

POCO X3 Pro (Küresel) – İndirme Kontağı

Değişiklik günlüğü:

MIUI12.5 Gelişmiş Sürüm

Süratli performans. Yükler ortasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belli sahnelere nazaran dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sıkıntısız bir tecrübe sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek idare düzeneği, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama sistemleri, sisteminizi vakit geçtikçe canlı ve hassas tutacaktır.

Akıllı istikrar: Temel sistem iyileştirmeleri, aygıtınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en güzel biçimde yararlanmasını sağlar.

01 Aralık

İki Poco aygıtı daha MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini almaya başlıyor. Artık Hindistan’da POCO X3 ve POCO X3 Pro için kullanıma sunulacak.

POCO X3 güncelleme sürümü V12.5.4.0 RJGINXM ismi ile geliyor. POCO X3 Pro sürümü ise V12.5.5.0 RJUINXM sürüm numarasını alıyor.

POCO X3 (Hindistan) – İndirme Kontağı

POCO X3 Pro (Hindistan) – İndirme İlişkisi

Değişiklik günlüğü:

MIUI 12.5 Gelişmiş Sürüm

Süratli performans. Yükler ortasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını makul sahnelere nazaran dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde meselesiz bir tecrübe sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek idare sistemi, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama düzenekleri, sisteminizi vakit geçtikçe canlı ve hassas tutacaktır.

Akıllı istikrar: Temel sistem iyileştirmeleri, aygıtınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en âlâ halde yararlanmasını sağlar.

29 Kasım

Xiaomi, POCO X3 NFC için MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümünün dağıtımını ve Hintli kullanıcılar için de kullanıma sundu. Güncelleme, donanım yazılımı sürümünü V12.5.5.0 RJUINXM ile değiştiriyor. Güncelleme de, değişiklik günlüğünden bahsetmese de, bu yeni sürümün bütün özelliklerini getiriyor.

POCO X3 NFC (Hindistan) – İndirme İlişkisi

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı

Düzgünleştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Şayet aygıtlarınız Endonezya, Tayvan ve Küresel çıkışlı ROM’a sahip ise haberimizde yer alan orjinal ROM evrakları ile telefonunuza kurabilirsiniz.

Not: Değişiklik günlükleri kimi aygıtlarda birebir kimilerinde farklı olduğu için tek tek yazılmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli