PreusX – Dijital Ajans ve Portföy WordPress Teması

1.2.0’da üstbilgi altbilgi oluşturucusunu ekledik. Böylece süresiz üstbilgi ve altbilgiyi dilediğiniz şeklinde yapabilirsiniz.

Twitter'ı takip et
Destek almak
Çevrimiçi Dokümantasyon

Çağdaş, pak ve minimal WordPress Teması

PreusX, portföy, ajans, özgür çalışan, mimari yahut herhangi bir kurumsal internet sayfası olarak kullanılabilen çağıl, pak ve minimal WordPress Temasıdır. Tema, Bootstrap 4, CSS3 ve HTML 5 ve yeni nesil WordPress Teknolojisi kullanılarak duyarlıdır. Güzel vurgulu efektli şık durağan(durgun) gezinme ile 30’dan fazla lüzumlu sayfa ve 7 ana sayfa varyasyonu elde edersiniz.

PreusX tamamen duyarlıdır ve Tasavvur ve tasarımcılar için son olarak teknoloji göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu yüzden mobil ahenkli internet sayfaları ve uygulamalar için ülkü bir temadır, her bir hususiyet ve sayfa öğesi tabletlerin ve cep telefonlarının ekranlarında mükemmel görünecektir. Bugün piyasadaki en hassas görsel ortam olması için hususi olarak oluşturulmuş mükemmel sayfa şablonları ve profesyonelce tasarlanmış düzenler ihtiva eder.

Elementor ile İnşa Et

WordPress’teki en popüler sayfa oluşturucu eklentisi Elementor, hakikaten şaşırtıcı ve kullanması basit sürükle ve bırak sayfa oluşturucu. Elementor, hayal edebileceğiniz herhangi bir düzeni süratli ve basit bir halde oluşturmanıza destek verir. Elementor, cevap verme hikayesinde size tam denetim sağlar. Otomatikman hassas internet sayfaları oluşturun yahut WordPress internet sitenizin mobil yahut tablette muhteşem görünmesini sağlamak için gereksinim duyduğunuz tercihleri ​​ayarlayın. Internet sitenizi kolayca yapmanıza destek olan 27’den fazla evvelde hazırlanmış Elementor widget’ı oluşturuyoruz.

Size üstbilginizi ve altbilginizi oluşturma esnekliği veriyoruz. Elementor’da sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile üstbilginizi ve altbilginizi kurmak için herhangi bir sınırlama yoktur

Müthiş Sayfa Hızı

Sayfayı süper süratli optimizasyon teknolojisiyle kurmayı seviyoruz. PreusX mükemmel bir sayfa hızıyla gelir. Kendinizi denetim etmenizi ve ne inşa ettiğimizi tahmin etmenizi tercih ederiz.

Mobil İlk Yaklaşım

Mobil öncelikli yaklaşımın günümüzde hakikaten lüzumlu olduğuna inanıyoruz, bu yüzden tasarımımızda daha oldukça mobil yaklaşıma odaklanıyoruz. O halde preusx ile devam edin ve internet siteniz mobil aygıt için hazır.

Tek Tıkla Demo

preusx teması, bir temayı kullanmak ve bileşenleri kestirmek için hakikaten faydalı bir enstruman olan tek tıklamalı demo içe aktarıcı ile beraber gelir. Temaları ve bileşenleri kullanmak mükemmel bir şey

özelleştirilebilirlik

Her şeyi bir seçeneğe dahil etmeye çalışıyoruz. Bu temanın her bir pikselini herhangi bir kodlama bilgisi olmadan denetim edebilirsiniz. Her şey özelleştirici seçenekleri ve sayfa oluşturucu bileşenlerini ihtiva eder.

WooCommerce ve Rahat Dijital İndirme Uyumluluğu

Sitenizi bir tek görüntüleme portföyü için oluşturmadığınıza, ürünlerinizi de satabileceğinize inanıyoruz, bu nedenle PreusX teması ile WooCommerce ve Easy Digital Downloads uyumluluğu yapıyoruz. Böylece hizmet yahut ürünlerinizi daha basit bir halde pazarlayabilirsiniz.

WordPress 5.1 Hazır

PreusX, Gutenberg editörünü ve WordPress 5.1 Ready’yi tam olarak desteklemektedir. Her kodu yeni nesil teknolojiyle yapıyoruz, bu nedenle internet sitenizi PreusX ile meydana getirmeye başlayın.

Modüller

Lüzumlu bütün modülleri dahil ediyoruz, böylece herhangi bir extra maliyete ihtiyacınız yok. Bir GIF imaj yardımcı teması ve oldukça daha fazlasını dahil ediyoruz. Bu nedenle, Intrinsic temasını derhal kullanmaya başlayın ve hemen hemen ne kadar özlediğinizin farkına varın.

İletişim formu 7

Güzel komünikasyon formları oluşturmanıza izin vermek için bir İletişim Formu 7 eklentisi ekledik. Bu eklenti birden fazla komünikasyon formunu yönetebilir, formu ve posta içeriğini bayağı biçimlendirme ile elastiki bir halde özelleştirebilirsiniz. Biçim, Ajax destekli gönderimi, CAPTCHA’yı, Akismet spam filtrelemeyi vb. destek sunar.

Yaşam Boyu Güncellemeler

Temanın her satın alımı size, gelecekteki tema güncellemelerine hiç bir extra ücret ödemeden yaşam boyu erişim hakkı verir. Isterseniz bu süreyi uzatma seçeneği ile altı aylık kullanıcı desteği de alırsınız.

DEMOSATIN AL $39

WordPress Ücretli Temalar

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini ile alakalı sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. WordPress ücretli temalar Web Sitenizi WordPress Temalarıyla Oluşturmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile internet sayfaları geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. 

Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli