e
sv

realme 9i, FCC Listesinde Görüldü

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

realme 9i, FCC’den sertifika aldı. Web sitesinde görüldüğü bildirilen bir fotoğraf, üçlü kamera kurulumuna ve realme GT Neo 2‘ye benzeyen bir görünüme sahip realme 9i’nin dizaynını gösteriyor. Liste ayrıyeten, akıllı telefonun pil ve ilişki özelliklerinin detaylarını da ortaya koymakta. realme, akıllı telefon hakkında rastgele bir bilgi açıklamış değil. Fakat ortaya çıkan kimi sızıntılar, realme 9i’nin, Ocak ayında realme 9 serisi ile birlikte gelecek birinci akıllı telefon olacağını sav ediyor.

realme 9i, RMX3941 model numarası ile ABD FCC ve TUV Rheinland web sitelerinde keşfedilmiş. FCC listesi ayrıyeten, akıllı telefonun realme GT Neo 2’ye misal üçlü kamera kurulumunu gösteren canlı bir imajını de içeriyor. Akıllı telefonun art kısmında bir parmak izi tarayıcısı görünmüyor. Bu durum, parmak izi okuyucusunun güç düğmesinde yahut ekran altı tarayıcı olarak bulunabileceğini manasına gelmekte.

Liste, realme 9i’nin 162,5mm yükseklik ve 74mm genişlik kıymetlerine sahip olduğunu da göstermekte. Akıllı telefon, 5.000 mAh bataryaya sahip olacak. İlişki kısmında da 4G ve Wi-Fi 6 görüyoruz. Akıllı telefon ayrıyeten, listede yer alan bilgilere nazaran Android 11 tabanlı realme UI 2.0 ile kutudan çıkabilir. Yakın tarihli bir öteki rapor, akıllı telefonun 50 megapiksel üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını belirtmekteydi. Ortaya çıkan imaj, bu söylentiyi de doğrular nitelikte.

Son olarak akıllı telefonun 8GB RAM ve 128GB depolama seçeneklerinin yanı sıra, Snapdragon 680 4G SoC’ye sahip olacağını belirtelim. Akıllı telefon ayrıyeten, 90Hz yenileme suratına sahip full HD+ ekranla piyasaya sürülecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli