e
sv

Realme GT 2 Pro, 20 Aralık’ta Tanıtılacak

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Realme, 20 Aralık’ta Realme GT 2 Pro akıllı telefonunu tanıtacağını, Salı günü ise gerçekleştireceği GT 2 serisi özel etkinliğinde dünyada birinci olan üç yeni inovasyonu da tanıtacağını duyurdu. Söylenene nazaran, bu üç yenilik, GT 2 serisindeki etraf dostu gereç, fotoğrafçılıkla ilgili yenilikler ve irtibat teknolojilerini içerecek.

Şirket, GSM Arena’nın haberine göre dünyada bir birinci olan bu yenilikler hakkında şimdi çok fazla açıklama yapmadı. Fakat genç marka, dünyanın birinci yenilikçi biyo-tabanlı gerecini kullanarak daha etraf dostu bir tasarım ortaya çıkarmak için Japon endüstriyel dizayncı Naoto Fukasawa ile birlikte çalıştığını söylüyor. Tez edilene nazaran bu biyo-tabanlı gereç, yalnızca karbon emisyonlarını kilogram başına %63’e kadar azaltmakla kalmıyor, birebir vakitte klasik gereçler kadar güçlü ve güçlü.

Realme, GT 2 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti barındıracağını onayladı. Ayrıyeten sızdırılan imgelere nazaran, Realme GT 2 Pro, bir ekran altı kameraya ve QHD+ ekrana sahip olacak. Bununla birlikte imgeler, telefonun 12 GB RAM ve 1 TB depolama ile geleceğini de ortaya çıkardı. AnTuTu testi sayesinde ise telefonun 256 GB depolama seçeneğine sahip olacağını biliyoruz.

Realme tarafından gönderilen basın bültenlerinde, Realme GT 2 Pro’dan direkt olarak bahsedilmiyor, bunun yerine “Realme GT 2 serisi” tabiri kullanılıyor. Şirket “seri” sözünü kullandığı için de ultra yüksek kaliteli amiral gemisi Realme GT 2 Pro’ya standart bir modelin katılacağı düşünülüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli