e
sv

Redmi, G Serisi Yeni Oyuncu Bilgisayarını 22 Eylül’de Tanıtacak

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Xiaomi’nin oyun bilgisayarı bölümüne birinci girişi sayılan Redmi G ailesine yeni bir üye daha katılıyor. Webio‘da paylaşılan görselle duyurulan bu gelişme sonrasında Çinli teknoloji devi mevzuyla alakalı, “Redmi’nin marka misyonu, yüksek kaliteli eserleri tanınan hale getirmek ve her oyuncunun ışın izleme teknolojisinin keyfini çıkarabilmesi için yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar sunmaktır. Yeni jenerasyon Redmi G oyuncu dizüstü bilgisayarının yeni amacı de büsbütün bu misyonu gerçekleştirmeye yönelik olacak.” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Webio

Duyuru metnindeki sözlerden anlıyoruz ki geçen sene çıkan Redmi G bilgisayardan farklı olarak bu yeni sistemde NVIDA RTX bir ekran kartı yer alacağı kesin. Redmi G’nin bu sene çıkacağını göz önünde bulundurursak, aygıtta RTX 30 serisindeki ekran kartlarından birinin bulunması da çok şaşırtan sayılmaz. Çok sayıda modelle kullanıcılara sunulacağı iddia edilen yeni dizüstü bilgisayarın en düşük özelliklere sahip halinde RTX 3050, daha üst segmentteki modellerinde ise RTX 3060 ve hatta RTX 3070 ile donatılabileceği konuşulanlar ortasında.


Kaynak: igeekphone.com

Yeni Redmi G’nin ön satış sayfasında aygıtın AMD ve Intel işlemcilere sahip farklı modellerden oluştuğu belirtilmiş. Öteki özellikler ortasında 1080P ekran, 64GB bellek ve 512GB SSD bulunduğunu görebiliyoruz. Öbür ayrıntılar ise 22 Eylül tarihindeki duyuruya kalmış durumda. Niyetlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli