e
sv

Redmi Note 8 beklenen güncellemeyi sonunda alıyor!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini ülkemizde çok tanınan olan bir modele daha veriyor. Küresel kullanıcılar için yayınlanan güncelleme ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu güncellemenin daha sonra bütün bölgeler için yayınlanması bekleniyor.

Redmi Note 8 için en son güncelleme, yapı sürümü V12.5.1.0 RCOMIXM ile birlikte geliyor. Değişiklik günlüğünde sistem performansının yanı sıra sistem güvenliğini ve kararlılık geliştirmesini optimize ediyor.

Lakin MIUI 12.5 Enhanced’in tüm değişiklikleri bununla sonlu değil. Güncelleme ayrıyeten Odaklanmış Algoritmalar, Sıvı Depolama, Atomize Bellek ve Akıllı İstikrar üzere dört optimizasyonu da getiriyor.

Birçok kapalılık ve güvenlikle ilgili sorunu gideren güncelleme ayrıyeten evvelki MIUI 12.5 yapısında bulunan makus sistem performansını da düzgünleştiriyor.

Redmi Note 8 güncelleniyor

Redmi Note 8 Küresel kullanıcısıysanız, en son güncelleme hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi bildirim gelmediyse, Ayarlar » Yazılım güncellemesine gidip deneyebilirsiniz.

Ayrıyeten, aşağıdaki kontaktan orjinal ROM’ları indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

Bunun için Telefon Hakkında > MIUI Sürümüne geliştirici oluncaya kadar tıklamanız gerekiyor. Daha sonra güncellemeleri denetle yerindeki 3 noktaya basıp indirdiğiniz uygun heyetim belgesini seçmeniz kâfi.

Redmi Note 8 (Global) – İndirme İlişkisi

Redmi Note 8 MIUI 12.5 Enhanced Edition Değişiklik Günlüğü:

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı.

Güzelleştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı.

MIUI 13 öncesi gelen bu güncelleştirmeleri nasıl buluyorsunuz. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli