Redmi Note 8 İnceleme ve Özellikleri

Redmi Note 8 İnceleme ve Özellikleri

Redmi Note 8, Xiaomi’nin bu yılın başlarında çıkardığı Redmi Note 7’nin halefidir. Parlak zeka telefon, 4 GB/6 GB RAM ile birleştirilmiş ve sadece 99999’dan başlamış olan bir Qualcomm Snapdragon 665 işlemci yer alıyor. Redmi Note 8 sizin paranıza değer mi? Öğrenmek için incelememizi okuyunuz.

Tasavvur ve Ergonomi

Redmi Note 8, bir Aura Fluid Design ile geliyor ve tam olarak premium bir zeki telefona benziyor. Cihaz üç renkte mevcut ve neptün mavisi standart renk olarak geliyor. Ekranının arka bölümü gradyan kaplamalı ve neptün mavisi seçiminin peşinde güzel gözüken bir ‘S’ eğrisi var. Cihaz, ön ve arkadaki Corning Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Aani zeki telefon elinizden düşerse endişelenmenize gerek yok. Muhtemelen hiç bir şey olmayacaktır.

Kamera

Dört kameraya sahip olan cihazın sol ve sağ tarafa yerleştirilmiş, zeki telefonun ortasında, zeki telefonun kilidini bir saniye içerisinde açan parmak izi tarayıcısı bulunur. Bu parmak izi tarayıcı yerleşimi, cihazın kilidini açmayı kolaylaştıran Note 8 Pro‘ya bakılırsa daha iyidir. Ses düğmesi ve güç düğmesi birçok Xiaomi zeki telefonda gördüğümüz benzer biçimde solda yer alıyor. Buna ayrıca Note 8 ile üçüncü bir yuva bulacaksınız. Bu da depolama alanınızı MicroSD kart ile genişletebileceğiniz ve cihazda Çift SIM Kart kullanabileceğiniz anlama gelir. Cihazı şarj etmek için altta bir C tipi irtibat noktası ile beraber 3,5 mm’lik bir kulaklık girişi var. IR Blaster, Note 8’de de bulunur. Parlak zeka telefonunuzu doğrudan uzaktan kumanda olarak kullanarak TV’nizi, klimalarınızı ve öteki cihazlarınızı kontrol edebileceğiniz anlama gelir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli