Şampiyonlar Ligi Finalinin FIFA’ya Göre Kazananı Belli Oldu

Şampiyonlar Ligi finali uzun süreden beri Türk futbolseverlerin de gündeminde yer ediniyor. Ilkin final müsabakasının İstanbul’dan alınmasıyla, hemen sonra Süper Lig şampiyonu Beşiktaş’ın gelecek yıl Şampiyonlar Ligi gruplarına direkt iştirakı mevzusundaki önemi ile bu final maçı sık sık gündem oldu.

Türkiye saati ile 22.00’de başlamış olacak olan müsabakada iki İngiliz kadrosu Manchester City ile Chelsea, Portekiz’de bulunan Dragao Stadı’nda yüz yüze gelecek. Maç beIN Sports Haber kanalından şifresiz olarak yayınlanacak. Yayını aşağıda yer edinen irtibat üstünden de takip etmek olası olacak.

FIFA’da Şampiyon maviler (İkisi de mavi?)

BT Sports YouTube kanalında ise final maçı FIFA 21’de simüle edildi. Daha ilkin FA Cup finalinde Leicester City – Chelsea maçı için bir simülasyon icra eden sporseverler, o maçın sonucunu ve haliyle kupayı Leicester City’nin kazanacağını görmüştü.

Bir defa daha benzer bir doğru tahmin olasılığının maç keyfinizi kaçırmasını istemiyorsanız makalenin buradan sonrasını okumak istemeyebilirsiniz. Öte taraftan takip etmek isteyenler, FIFA 21’deki simülasyonunu yukarıda yer edinen bağlantıdan da seyredebilirsiniz.

Mavili iki takımdan kazanan, aleni mavili Manchester City oldu. Böylece Manchester kadrosu, Premiere League’den sonrasında Şampiyonlar Ligi’ni de kazanmayı başardı. Sizce şampiyonluğu hak eden güruh hangisi?

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli