e
sv

Samsung, CES 2022 Ekinliklerini Duyurdu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung, her yıl ABD’de Las Vegas’ta düzenlenen CES (Consumer Electronics Show) aktifliğinin açılış oturumlarında yeni eserleri, stratejileri ve teknolojileri tanıtıyor. Son iki yılda ise COVID-19 pandemisinin tesiri ile CES aktifliği yüz yüze olarak gerçekleştirilemedi. Lakin önümüzdeki yıl, tüketici elektroniği fuarı eski haliyle geri dönüyor. O denli ki, Ağustos ayında bahsi geçen aktiflik için aşı zaruriliği getirilmişti. Samsung da 2022 yılındaki CES etkinliğinde yeni teknolojilerini duyurmaya hazırlanıyor.

Güney Koreli teknoloji devi, CES 2022’de bir açılış aktifliği düzenleyeceğini duyurdu. Samsung Electronics Lider Yardımcısı Jong-Hee Han, dünya çapındaki iştirakçilere ve insanlara hitap etmek için CES 2022’de Samsung ismine sahnede olacak. Şirketin CES 2022 açılış konuşmasının başlığı ise “Together For Tomorrow” olarak belirlenmiş. Bahsi geçen açılış konuşması, 5 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilmek üzere planlandı. Bu konuşma, Samsung’un web sitesinde ve YouTube kanalında da canlı olarak yayınlanacak.

Bununla birlikte Samsung’un, CES 2022’de neleri sergileyeceği şimdi açıklanmış değil. Lakin şirketin, aktiflik sırasında MicroLED TV’leri, MiniLED TV’leri ve hatta QD-OLED TV’leri sergileyeceği söyleniyor. Şirket ayrıyeten, fuarda Galaxy S21 FE ve kimi Galaxy A serisi akıllı telefonlarını da piyasaya sürebilir. BESPOKE serisi aygıtlar da dahil olmak üzere, yeni konut aletleri de firmanın vitrininin bir modülü olabilir.

Son olarak Samsung’un CES 2022 açılış konuşmasının Türkiye saati ile 05.30’da gerçekleştirileceğini de belirtelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli