e
sv

Samsung Galaxy M31s Çift SIM Kartlı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy M31s Çift SIM Kartlı


Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

Şimdi Satın Al

[ad_1]
Galaxy M31s’in Sonsuz-O Ekranı, sevdiğiniz şeylerin daha fazlasını görmenizi sağlar. Süper AMOLED teknolojisiyle desteklenen 6,5” FHD+ geniş ekranı, film seyrederken, favori oyunlarınızı rollendirirken yada çoklu görevleri yerine getirirken tesirinde bırakan bir seyretme deneyimi için ayrıntıları size son aşama canlı bir halde sunar.

Galaxy M31s’in çağıl gövdesi elinize kolaylıkla sığacak şekilde üretilmiştir.

Parlak görünümü ve tonlama efektleri tarzına çağıl bir hava katmaktadır. Siyah yada mavi renkten dilediğinizi seçin.

Ultra Geniş Açılı Kamerayla, fotoğraflarda daha oldukca ayrıntı görün. 81 derecelik geniş açı ve 123 derecelik ultra geniş açıyla her sahneyi tam olarak gördüğünüz şekilde çekin ve hiçbir anı ve ayrıntıyı kaçırmayın.

Üstelik, muhteşem bir panorama çekimi yapmak artık daha da kolay.5MP Derinlik Kamerası, çekimi yapmadan ilkin ve yaptıktan sonrasında alan derinliğini ayarlamanızı sağlar. Daha ustalaşmış bir görünüm için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır.

Güçlü sekiz çekirdekli işlemci ve 6GB RAM ile grafik ağırlıklı oyunları ve canlı yayınları yüksek kalitede oynayın ve izleyin. 128GB dahili hafıza kapasitesiyle içerik seyretmek, indirmek ve paylaşmak için fazlasıyla yeriniz olacak.

 • En sevdiğiniz videoları, oyunları ve canlı yayınları keyifle seyredebilirsiniz
 • Orjinal renkler, şık tasarım
 • Her anı eline geçiren kameralar ile üst düzenlilik bir tecrübe
 • Uzun Saatler Yeten Pil Gücü
 • Yüksek ekran çözünürlüğü ile canlı renkler

Bilmeniz Gereksinim duyulan En İyi 10 Samsung Galaxy M31 İpuçları, Püf Noktaları ve Gizli saklı saklı saklı Özellikler

Galaxy M31, Android 10 üstüne kurulu One UI 2.0 işletim sistemi üstünde çalışır ve kesinlikle kullanışlı olabilecek bazı görkemli özellikler vardır. İşte en iyi 10 Samsung Galaxy M31 İpuçları ve Püf Noktaları ve bilmenizde yarar olacak gizli saklı saklı saklı özellikler.

1) Ekran Görüntülerini Yakalamak İçin Avuç İçi Kaydırma

Açma / kapatma tuşunu ve ses kısma tuşunu kullanarak ekran görüntüleri yakalamak en yaygın yoldur. Ekran görüntüsü almak için size jest tabanlı bir yöntem sunan parlak zeka telefonlar var, yalnız OneUI 2.0, avucunuzu ekranda kaydırarak ekran görüntüsü almanızı elde eden benzersiz bir özelliğe haizdir.
Avuç İçi Kaydırma yöntemini kullanarak ekran görüntüsü almak için, Ayarlar -> Gelişmiş özellikler -> Hareket ve hareketler -> Avuç içi kaydırma altındaki özelliği açın ve kaydırıcıyı yakalayıp vurun . Bu özellik varsayılan olarak açılmış olabilir.

2) Koyu Moda Girin

Karanlık mod, bir parlak zeka telefondaki temel özelliklerden biridir ve gece yada düşük ortam ışıklarında gözlerinizi rahatlatmanıza destek sağlar. Karanlık mod, parlak zeka telefon arayüzünüzü karanlık bir temaya dönüştürür, Samsung Galaxy M31 size bildirim panelinde karanlık mod kısayolu sunar.

Bildirim panelini yukarıdan yukarı kaydırın ve Karanlık mod kısayolunu seçin yada direkt Ekran ayarlarına girebilir ve Karanlık mod kaydırıcısını açabilirsiniz.

3) Galerideki Albümleri Gizle

Albümleri Galeride saklamayı asla düşündünüz mü? Meraklı gözlerden uzak tutmak arzu ettiğiniz fotoğraf ve videolarınız var ise, Samsung Galaxy M31’de Albümleri gizleme seçeneğiniz var.

Bundan dolayı, Galeri’deki Albümleri gizlemek için, Galeri uygulamasına girmeniz ve sağ üst köşedeki üç noktaya dokunmanız, Albümleri gizle yada göster seçeneğini seçmeniz, arzu ettiğiniz albümleri seçmeniz ve bitirdiniz.
Şimdi Galeriye bakın, gizlediğiniz Albümleri bulamayacaksınız. Galeriyi bir sonraki açışınızda Albümler görünmez.

4) Silinen Fotoğrafları Kurtar

Ablums’u gizlemek görkemli, yalnız Samsung Galaxy M31’in silinen fotoğrafları ve videoları da kurtarabileceğini biliyor muydunuz? Bilmek merak ediyorsanız, yanlışlıkla yada kasıtlı olarak Galerideki şık bir bilhassa sildiğiniz bir fotoğrafı yada videoyu geri getirebilirsiniz.

Galeri uygulaması size, yanlışlıkla sildiğinizde silinen dosyaları saklayacak bir Geri Dönüşüm kutusu sunar. Sağ üst köşedeki Galeri uygulamasındaki üç noktaya dokunun ve Geri Dönüşüm Kutusu’nu seçin . Geri Dönüşüm kutusunu açtığınızda, silinen tüm medyayı burada bulacaksınız ve hangisini geri yükleyeceğinizi ve hangisini tamamen sileceğinizi seçebilirsiniz.

5) Palm Capture Kullanarak Fotoğraflar’a tıklayın

Bilhassa özçekim yaparken düğmeleri kullanarak fotoğraf çekmeyi zor kabul eden birkaç kullanıcı var. Selfieler çekmek için Samsung Galaxy M31, herhangi bir düğmeye basmadan fotoğraf çekmenizi elde eden şık bir özelliğe haizdir, bu özellik bir hareket kontrolü kullanır.

Hiçbir şeye basmadan fotoğraf çekmek için tek ihtiyacınız olan, Palm cihazınızı kameraya göstermektir ve 3, 2, 1’de fotoğraf çekmeye hazırsınız. Kamerada süratli bir ayarı etkinleştirmenizi gerektirir, içindeki Kamera Ayarlarına gidin. kamera uygulamasında sol üst köşedeki Ayarlar dişli simgesine dokunun. Aşağıya doğru kaydırın ve Çekim şekilleri’ne dokunun .

6) Flaş Işığı Bildirimi

El feneri bildirimleri, gürültülü yerlerde ve karanlık bir ortamda yada beyazperde salonundayken son aşama kullanışlıdır, kamera LED’ini süratli bir halde yanıp sönerek aramalar ve mesajlar hakkında bildirimde bulunmanıza izin verebilir. Ayarlar -> Erişilebilirlik -> Gelişmiş ayarlar -> El feneri bildiriminden El feneri bildirimlerini etkinleştirin ve Kamera flaşını ve Ekran flaşını açın.

7) Süratli Başlatma Kamerası

Samsung Galaxy M31’de kullanışlı bir kısayol bulacaksınız, kamera güç tuşunu kullanarak süratli bir halde başlatılabilir, yalnız güç düğmesine hızlıca iki kere basın ve kamera anında açılır.

8) Klonlanmış Uygulamalardan Yararlanın

Dual Messenger, telefondaki kullanışlı özelliklerden biridir; Dual Messenger ile, belirli bir uygulamanın bir klonunu oluşturabilir ve birden fazla hesap için aynı türden iki uygulamayı kullanabilirsiniz. WhatsApp ve Snapchat kullanıyorsanız, bu uygulamalar birden fazla oturum açmanıza izin vermediği için yararlıdır.
Dual Messenger’a erişmek için, Ayarlar -> Gelişmiş Özellikler -> Dual Messenger’a gidin ve klonlamak arzu ettiğiniz uygulamaları seçin.

Klonlandıktan hemen sonra, Ana Ekranda ve uygulama çekmecesinde bir klon görmüş olacaksınız. Değişik hesaplarınızda oturum açmak için kullanın.

9) Tek El Modu Kullanın

Telefonda gezinmek yada telefonu tek elle kullanmak devamlı bayağı değildir, OneUI, telefonu tek elle kolayca kullanmanıza müsaade eden Tek el modu adlı bir moda haizdir. Ekran, baş parmağınızın ekranın köşelerine erişebilmesi için küçülür.

Ayarlar -> Gelişmiş özellikler -> Tek el modu altında tek elle modu açın ve kaydırıcıyı etkinleştirin. Özelliği kullanmak için hareket yada Ana Sayfa düğmesi kısayolu olmak suretiyle iki seçeneğiniz vardır. Hareketi kullanmak için, ekranın alt kenarının ortasında aşağı kaydırın yada Tek el moduna girmek için Ana Ekran düğmesine iki kere dokunun.

10) Konum Çubuğunda Pil Yüzdesini Göster

Samsung Galaxy M31, varsayılan olarak durum çubuğunda size pil yüzdesini göstermez. Bundan dolayı, durum çubuğundaki pil yüzdesini denetlemek için , Ayarlar -> Bildirimler’e girerek Konum çubuğundaki ‘ Pil yüzdesini göster’i açın .

İlk 10 Samsung-Galaxy-S10-Plus ipuçları-püf noktaları ve bilmenizde yarar olacak gizli saklı saklı saklı özellikler-7
İşte buydu. Samsung Galaxy M31’in başka püf noktalarını biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda çekim yapın. Ek olarak, YouTube kanalımızda Samsung Galaxy M31’in kutusundan tam olarak çıkarılmasını ve ilk izlenimlerini deneyin.

[ad_2]

Samsung Galaxy M31s Çift SIM Parlak zeka Telefon, 128 GB, Mavi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli