e
sv

Samsung Galaxy M33 5G, Ocak 2022’de Piyasaya Sürülecek

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy M33 5G akıllı telefonun üretim basamağında olduğu ve piyasaya sürüldüğünde 6.000 mAh’lik bir pile sahip olacağı bildirildi. Yaklaşan akıllı telefonun, Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy M32 5G‘nin halefi olduğu söyleniyor. Galaxy M33 5G’nin varlığı birinci olarak akıllı telefonun model numarasının ortaya çıkışı ile öğrenilmişti. Artık ise Galaxy M33 5G’nin kullanıma hazır Android 12 tabanlı One UI 4.0 sürümüne sahip olacağı ve bütçe dostu aygıtlardan biri olacağı bildiriliyor.

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora nazaran, Samsung’un 6.000 mAh tipik pil kapasitesi barındıran Galaxy M33 5G’yi yakın vakitte piyasaya sürmesi bekleniyor. Pilin model numarası olarak EB-BM336ABN kodunu taşıdığı ve 5.830 mAh kapasiteye sahip olabileceği söyleniyor. Akıllı telefon için süratli şarj takviyesinin varlığı şimdi bilinmiyor. SamMobile raporu ayrıyeten, akıllı telefonun Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürüleceğini argüman ediyor. Akıllı telefonun lansman tarihi ile ilgili kesin bir bilgi ise şimdi mevcut değil.


Galaxy M32 5G

Birkaç ay evvel Galaxy Club tarafından yayınlanan bir rapor, Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı telefonu Galaxy M33 5G üzerinde araştırma geliştirmeye başladığını bildirmişti. O vakitler, yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında pek bir şey bilinmiyordu. Ortaya çıkan birinci bilgiler, akıllı telefonun model numarasının SM-M336B olacağını ortaya koydu. Ayrıyeten rapor, yaklaşmakta olan akıllı telefonun, yine markalanmış bir Galaxy A33 5G olacağını da sav ediyordu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli