e
sv

Samsung Galaxy S10 Lite İnceleme

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy S10 Lite İnceleme

Tasavvur ve Ergonomi

Samsung Galaxy S10 Lite üç renkte mevcut. Prizma siyahı, prizma beyazı ve prizma mavisi olarak gelen cihar gerçekten oldukca incedir ve sadece 186 gram ağırlığındadır. Solda, düz bir yüzeyde yatarken telefonu sallayan kare gibi bir kamera modülü ile birlikte gelir. Arka panel oldukça fazla parmak izi kalıyor ve zira cihazı alırsanız  mutlaka bir kılıf kullanmanızı öneririz.

Tıpkı öteki Samsung zeki telefonlarda olduğu benzer biçimde ses düğmesi ve güç düğmesi sağ tarafa yerleştirilmiştir. Aynı zamanda SIM kart girişi solda bulunur. Samsung, kulaklık jakını S10 lite’den kaldırdı ve alt kısımdaki bir USB Type-C irtibat noktası ile kulaklık kullanabiliyorsunuz. Hoparlörlerden gelen ses çıkışı geliştirildi ve oldukça fazla müzik dinleyen ve oldukça fazla online video yayınlayan biriyseniz Galaxy S10 Lite ile deneyimin tadını çıkaracaksınız.

Samsung Galaxy S10 Lite, 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6.7 inç Full HD + Süper AMOLED Infinity-O ekrana sahip. Renk profilinizi standarttan canlıya değiştirir değiştirmez ekranla izleme deneyimi daha iyi olur. Metin ve sahneler gün ışığında açıkça görülebildiğinden, cihazı aleni havada kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Medya akışı için oldukca iyi ve buna ayrıca HDR desteği ile geliyor. Bu da oyun oynayabileceğiniz ve HDR’de videoların keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Genel tecrübe oldukça daha iyi olurdu ama S10 lite 90Hz yenileme hızı ile geldiğini görmek isterdim. Aynı zamanda monitör kalitesi açısından Samsung’un bu yeni cep telefonu hayal kırıklığına uğratmıyor ve kullanıcısını oldukca doyum ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli