e
sv

Samsung Galaxy S21 FE, Dayanak Sayfasında Ortaya Çıktı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy S21 FE’nin resmi imajları, Samsung’un kendi dayanak web sitesi ve perakende satış listeleri sayesinde çevrimiçi olarak tespit edildi. Akıllı telefon ayrıyeten, Samsung’un Kolombiya web sitesinde açık bir listede görüldü. Bu liste sayesinde kullanıcılar, yeni akıllı telefonun ön ve art kısmını net bir halde görebilme fırsatını da yakalamış durumda. Ortaya çıkan görsellerin, geçmişteki raporlarda sızdırılan resmi basın görselleri ile paralel olduğunu söylemek de mümkün.

Samsung’un yaklaşmakta olan yeni akıllı telefonu Galaxy S21 FE, Ocak ayında CES 2022 aktifliği sırasında duyurulabilir. Akıllı telefonun teknik özellikleri, işlemci ve kamera konseyimi, renk seçenekleri üzere temel bileşenleri geçtiğimiz aylarda daima olarak sızdırılmıştı. Tıpkı formda, akıllı telefonun tasarımı ile ilgili resmi olmayan imajlar de ortaya çıkmıştı. Artık ise şirket, telefonu birden fazla web sitesinde listeleyerek, akıllı telefona resmi bir bakış yapabilmemizi sağlıyor.

Samsung’un Galaxy S21 FE özel takviye sayfası, Samsung BAE web sitesinde kısa bir müddetliğine yayına girdi. Buradaki liste, akıllı telefonun dizaynını da gözler önüne sermişti. Şirket, yanlışlı listelemenin tespit edilmesinin akabinde listelemeyi yayından kaldırdı. Bunun yanı sıra, Samsung’un Kolombiya web sitesindeki listelemesi ise hala etkinliğini sürdürüyor. Buradaki listeleme, akıllı telefonun resmi görsellerini kullanıcılara sunuyor.

Ortaya çıkan görsellerden edinebildiğimiz bilgilere nazaran Galaxy S21 FE, Galaxy S21 serisi ile tanıdık bir dizayna sahip olacak üzere görünüyor. Görseller ayrıyeten, telefonun üçlü art kamera kurulumuna ve ön tarafta bir selfie kamerasına sahip olabileceğine dair ortaya çıkan geçmiş raporları da doğrulamakta.

Son olarak Galaxy S21 FE modelinin Avrupa’daki satış fiyatlarının da geçtiğimiz günlerde ortaya çıktığını belirtelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli