e
sv

Samsung Galaxy S22 birinci defa görüntülendi!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy S22 serisinin Şubat ayı başlarında gelmesi bekleniyor. Söylentilere bakılırsa, vanilya ve Plus telefonların dizaynının Galaxy S21 serisi ile çabucak hemen tıpkı kalacak üzere görünüyor.

Galaxy S22’nin gerçek bir fotoğrafı ise bugün erken saatlerde Weibo’da yayınlandı. Parlak art panel olmasaydı, emsal tasarım göz önüne alındığında S21 olduğunu düşünürdük; lakin mevcut amiral gemisi serisi mat bir görünüme sahip.

Samsung Galaxy S22 özellikleri netleşti!

FCC sertifika sitesinde, aygıt SM-S908U model numarası ve yeni bir S Pen olan bir EJ-PS908 “stylus kalemi” ile birlikte onaylandı. Evvelki Samsung eserleriyle eşleşmeyen bu eser yesyeni bir dizaynla karşımıza çıkacak. Samsung Galaxy S22, sol üst köşede dikey üçlü kamera dizaynına sahip olacak. Sağda LED flaş yer alacak. Akıllı telefon daha evvel Geekbench veritabanında da karşımıza çıkmıştı. Gitgide özellikleri ortaya çıkan aygıt Samsung’un 2022 için planladığı kıymetli bir seri olacak.

Kısa müddet evvel de Galaxy S22 Ultra, SM-S908U model numarası ile şirketin Çin’deki resmi web sitesinde yer alan bir takviye sayfasında ortaya çıktı. Bu aygıtın muhtemelen Snapdragon sürümü olduğunu belirtelim.

S22 Ultra’ya dönecek olursak, S22 Note olarak adlandırılacağına dair söylentiler mevcut. Yeniden de şimdi ortada sağlam bir ispat olmadığından şirket net bir açıklama yapana kadar buna kesin gözüyle bakmak hakikat olmaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli