e
sv

Samsung Galaxy S22 Ultra, Resmi Web Sitesinde Görüldü

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy S22 Ultra, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmeden evvel şirketin resmi web sitesinde görüldü. Samsung’un Çin web sitesinde, Güney Koreli şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonunun model numarasını gösteren bir liste oluşturuldu. Ayrıyeten akıllı telefon, bir S Pen ile birlikte FCC listelemesinde de ortaya çıkmış durumda.

Samsung’un Çin’deki dayanak web sitesinde yer alan liste, Snoopy tarafından fark edilmiş. Liste, SM-S908U model numarasına sahip bir akıllı telefondan bahsediyor. Evvelki raporlar, Galaxy S22 Ultra’nın bu model numarasına sahip olacağını göstermişti. Ortaya çıkan liste ise akıllı telefonla ilgili rastgele bir ek ayrıntıyı ortaya çıkarmazken, bilgi sahibi Galaxy S22 akıllı telefon serisinin üretiminin tüm süratiyle devam ettiğini sav ediyor.

Bunun yanı sıra Galaxy S22 Ultra, MySmartPrice tarafından FCC listesinde de tespit edildi. Listeleme, yaklaşmakta olan akıllı telefonun temas özelliklerini de ortaya koyuyor. Rapora nazaran akıllı telefon, Bluetooth ve NFC ile birlikte çok bantlı LTE, 5G NR ve Wi-Fi 6 takviyesine sahip olabilir. Galaxy S22 Ultra ayrıyeten, selefi üzere ultra geniş bant (UWB) teknolojisini de destekleyebilir.

FCC web sitesinde Galaxy S22 Ultra ile birlikte EJ-PS908 model numarasını taşıyan bir S Pen ve EF-NS908 model numaralı bir LED kapağın görüldüğü de bildiriliyor. Geçtiğimiz hafta Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus, FCC’de tespit edilmiş ve bu liste Galaxy S22 modelinin de ilişki özelliklerini ortaya çıkarmıştı.

Son olarak geçmiş raporların akıllı telefonun Snapdragon 8 Gen 1 SoC yahut şirket tarafından tasarlanan bir Exynos yonga seti tarafından desteklenebileceğini ortaya koyduğunu belirtelim. Samsung’un akıllı telefon serisi için şimdi net bir lansman tarihi açıklamadığını da ekleyelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli