e
sv

Samsung Galaxy Unpacked 2 aktifliği duyuruldu! İşte beklenen eserler

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple’ın 18 Ekim‘de Unleashed isimli aktifliğini duyurmasının akabinde yeni bir aktiflik duyurusu da Samsung’dan geldi. Samsung kendi YouTube kanalı üzerinden yeni aktifliği Unpacked Part 2 için bir fragman yayınladı.

Ekim ayı büyük şirketler açısından ağır geçeceğe benziyor. Apple 18 Ekim’de Unleashed aktifliğini gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra Google da Pixel 6 ailesini tanıtacak. Artık yeni bir duyuru da Güney Koreli teknoloji devi Samsung’dan geldi.

Samsung Galaxy Unpacked 2 aktifliği duyuruldu

Şirketin yayınladığı fragmanda rastgele bir ayrıntıya yer verilmedi. Yalnızca aktiflik tarihi olan 20 Ekim duyuruldu. Aktiflik Türkiye saati ile 17.00’da YouTube canlı yayın olarak gerçekleşecek. Lakin aktiflikte tanıtılacağı kestirim edilen eserler analistler tarafından bildiriliyor. Kimi analistlere nazaran OneUI 4.0 ve Galaxy S21 FE modelleri tanıtılabilir. Küresel manada tüm şirketleri zora sokan bir çip krizi mevcut. Çip krizi sebebiyle iptal edilen Samsung Galaxy S21 FE bu aktiflikte karşımıza çıkabilir.

Samsung aktiflikle ilgili: ““Her kullanıcımızın farklı, renkli, değişik ve kendine has hayat şekli var. Bu nedenle kullandıkları teknoloji de elbette ferdî üsluplarını yansıtabilmeli. Samsung olarak kullanıcılarımızın teknolojiyle kendilerini söz edebilmelerini sağlamak gayesiyle sunduğumuz yepisyeni tecrübeleri Galaxy Unpacked etkinliğimizin 2. kısmında anlatacağız. 20 Ekim Çarşamba günü TSİ 17.00’de Samsung YouTube kanalından online olarak yayınlanacak etkinliğimize katılımınızdan memnunluk duyacağız. “ifadelerini kullandı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli