Samsung Galaxy Watch Active 2, Amazon Prime Day’de 160 doların altına düştü

Amazon’un Prime Day fırsatları bütün hızıyla devam ediyor ve birtakım iyi, ucuz parlak zeka saat fırsatları bulma arayışımızda, internette oldukca iyi bir fırsat bulduk. Samsung Galaxy İzle Aktif 2.

Samsung parlak zeka saat, kontrol ettiğimiz en iyilerden biri ve 40 mm ebat seçeneğini tercih ederseniz, şu anda bir tek 159,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Daha büyük 44 mm Active 2’yi seçerseniz, bu 179,99 dolara kadar çıkıyor, sadece bu yeniden de 200 doların altında bir fiyata alabileceğiniz anlamına geliyor.

Piyasaya bakmış olduğunuzda â???? Bu fiyata Active 2 ile eşleşebilecek birkaç aygıt var.

Bu, lansman esnasında 40 mm’lik versiyonu almanın maliyeti olan 269 £’dan ve ilk satışa çıktığında 44 mm Active 2’yi tokatlayan £ 269’dan mühim seviyede daha düşük.

Samsung Galaxy Watch 3’ten daha ufak bir biçim faktörü sunarken, size varlıklı bildirim desteği veren Android ve iOS cihazlarla emek verme, yerleşik GPS dahil spor takip edeni ve gelişmiş koşu ölçümlerini soruşturma şeklinde aynı özelliklerin çoğunu sunar.

Ek olarak, klinik düzeyde kalp atış hızı ölçümleri almak için bir EKG sensörüne haiz oluyorsunuz ve ek olarak geleneksel bir manşon tipi tansiyon ekranı ile kalibre ettikten sonrasında tansiyon standardize ölçümlerini de alabiliyorsunuz.

Aynı özelliklerden daha fazlasını istiyorsanız, sadece daha büyük bir saat kasasında ve Samsung’un imzası olan fizyolojik rotatif çerçeveyle, bununla beraber oldukca iyi bir Prime Day fırsatı var. Samsung Galaxy İzle 3339 dolara düştü ve ortalama 100 dolar tutum sağlıyor.

Şimdi bunlar, incelemelerimizde sağlam 4/5 puan alan parlak zeka saatlerde fazlaca iyi fırsatlar olsa da, Samsung’un parlak zeka saatlerinde birtakım büyük değişikliklerin geldiğini altını çizmeliyiz. Samsung, Google’ın Wear OS parlak zeka saat platformunun Samsung’un Tizen işletim sistemini Google’ın Wear ile birleştiren yeni bir sürümünü kurmak için Google ile ortaklaşa iş yapmış oldu.

Samsung, yakında piyasaya çıkacak olan yeni Galaxy Watch 4 parlak zeka saatlerinin bu yeni işletim sisteminde çalışacağını onayladı. Galaxy Watch Active 2 ve Galaxy Watch 3 için, 3 sene süresince üstünde çalışmış oldukları Tizen platformuna yardımcı sunmaya devam edeceğini söylemiş oldu. Bundan sonrasında, Samsung bu desteği durdurduğu için muhtemelen bir yükseltme yapmayı düşünmeniz gerekecek.

Bu sizi tamamen ertelemiyorsa ve bilhassa Android telefon sahipleri için şu anda satın alabileceğiniz en iyi parlak zeka saatlerden birini istiyorsanız, bu, birkaç sene daha desteklenecek bir parlak zeka saatte mutlaka iyi bir antak kalma.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Emniyet açısından en çok ölçüde olan ve yeni nesil anons sistemleri içinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarma özelliği bakımından öteki seçeneklerden fazlaca daha müessir özelliklere haizdir.

f5market.com Emniyet açısından günün her saatinde en çok emniyet imkanı sunan Honeywell acele anons sistemi yedek parça ve servis olanağına haizdir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki tüm problemlerini yakın zamanda çözüme kavuşturuyoruz mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz hırsız alarm sistemi

Firmamızın ihtisas alanı bir tek kurulum ile sınırı olan bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acele anons sistemi için lüzumlu servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için lüzumlu tüm teçhizatlar firmamız tarafınca temin edilmektedir mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz yangın algılama sistemi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli