Samsung Galaxy Week fırsatlarında Galaxy S21 serisi ve daha fazlası yer alıyor

 

Prime Day bitti fakat bu, mükemmel fırsatlar almayı bırakacağımız anlamına gelmiyor. Samsung.com’a giderseniz, inanılmaz tasarruflarla tonlarca mükemmel aygıt içeren geçindiren bir Galaxy Week satış etkinliği bulunduğunu görmüş olacaksınız. ilk başlarda, müsait bir takastan sonrasında Samsung Galaxy S21 serisinin 700$’a varan tutum elde ettiğini görüyoruz. Bu, vanilya varyantını 100 $, Galaxy S21+’ı 300 $ ve 500 dolara Galaxy S21 Ultra.

Samsung Galaxy Z Fold 2 minik bir hatadan sonrasında bir kere daha mevcut ve 600 dolarlık bir tenzilat aldıktan sonrasında 1.200 dolara bir adet alabilir ve hatta yenisini bile alabilirsiniz. Samsung Galaxy A52 5G 125$ tasarrufla kilidi açıldı, böylece 375$ ödedikten sonrasında yeni telefonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Katlama 2

Şimdi, bunlar satışta olan tek aygıt değil. QN900A Samsung Neo QLED 8K Smart TV ve QN800A Samsung Neo QLED 8K Akıllı televizyon 65 inçlik modellerinde 500 $ ve 700 $’lık ilk tutum elde ediyorlar ve onları 4.500 $ ve 2.800 $’ dan kapmak için bırakıyorlar. Sadece, müsait bir takas ile bu fiyatların daha da düşmesini sağlayabilirsiniz. Samsung Galaxy Tab S7+ şu anda 580$’lık bir tenzilat alıyor, doğrusu Mystic Silver’daki 128GB depolama seçeneğini 270$’a alabilirsiniz.

Ek olarak, Samsung Galaxy S21 5G ya da Galaxy S20 FE ile Galaxy Watch Active 2 ve Buds Pro’yu içeren Galaxy Premium Value Bundle’larda yüzde 71’e kadar tutum edebilirsiniz, bu da 1.250 dolardan 325 dolardan başlamış olan fiyatlarla. Müsait bir takasla 288 dolara kadar inebilen yüzde 10 indirimli daha minik paketler var, doğrusu, yeni bir paket almakla ilgileniyorsanız. galaksi izle 3, Galaxy Buds Pro ile eşleştirildi. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var, bir tek bağlantıyı takip edin ve Samsung’un sunmuş olduğu her şeyi görün.

Galaxy S20 FE Paketi

İspanyol seyirciler için haber editörü ve içerik yaratıcısı olarak Pocketnow kadrosuna katılmak için sınıflardan ayrılan eski bir iki dilli öğretmen. Doğası gereği video oyunlarından, gitarlardan, aksiyon figürlerinden, yiyecek yapmaktan, fotoğraf yapmaktan, çizim yapmaktan ve iyi müzikten hoşlanan bir sanatçı.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli