e
sv

Samsung Webcam Monitor S4 Duyuruldu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung tarafından Samsung Webcam Monitor S4 (S40VA) tanıtıldı. Monitörün Covid-19 salgını sonrası hayatımıza giren hibrit çalışma için tasarlandığı söz ediliyor. Monitör, kullanıcıların yerleşik web kamerası, hoparlörleri ve mikrofonuyla rahatça temas kurmasına ve iş birliği yapmasına imkan tanıyor.

Eser, 2.0 megapiksellik bir FHD açılır kamera ile birlikte S4 monitörün kullanıcılarına sanal toplantılara katılmak yahut bir konferansa katılmak için kızılötesi kameraya sahip. Ayrıyeten monitör, kullanıcıların 2 saniye içinde monitörlerine giriş yapmalarını ve kilidini açmalarını sağlayan Windows Hello sertifikalı. Biyometrik sensörler, Windows 10 aygıtlarına, web sitelerine ve uygulamalarına erişmek için parola gereksinimini ortadan kaldıran bir kullanıcının yüzünü aktifleştiriyor.

Webcam Monitor S4, Full HD (1920×1080) çözünürlük ve netlik ve canlı renklerle optimum görüntüleme sağlayan 178 derecelik yatay ve dikey geniş görüntüleme açısı ile geliyor. S4 monitör birebir vakitte bir USB istasyonu olarak da çalışıyor. Bu, USB kontaklı bir dizüstü bilgisayarın birebir anda daha fazla aygıtın bağlanmasına müsaade verebileceği manasına gelmekte.

Samsung’un en yeni monitöründe ayrıyeten gelişmiş bir ses tecrübesi için dahili 2W çift stereo hoparlör bulunuyor. Çoklu temas seçenekleri için de HDMI, DP, D-Sub ve ses çıkışı ilişki noktaları sunulmakta.

Samsung’un S4 monitörü ABD, Avrupa, Güney Kore ve Güney Doğu Asya piyasalarında satışa sunuluyor.

Başka taraftan Samsung yeni gerilebilir ekranını tanıttı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli