e
sv

Sea of Thieves Insider Programı Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Sea of Thieves Insider Programı, oyuna gelecek yeni içerik ve güncellemeleri herkesten evvel denemenize ve geri bildirim sunmanıza imkan sağlar. Yeni güncellemeler için yapılan geri bildirimler, oyun tecrübesini düzgünleştirmek ismine geliştiricilere aktarılır. Insider Programında geçirdiğiniz bu müddet için oyun içerisinde kullanabileceğiniz ekstra ödüllere de sahip olabilirsiniz.

Sea of Thieves Insider Programına kayıt olmak için öncelikle oyuna ya da Xbox Game Pass aboneliğine sahip olmalısınız.

1- Insider Programına Giriş

Programa kayıt olabilmek için birinci olarak Sea of Thieves‘ın internet sitesine gidiyoruz. Sağ üst tarafta bulunan hesap simgesine tıklayarak Xbox hesabınızla giriş yapmalısınız.


Sea of Thieves Anasayfası

2- Insider Programına ya da Yaratıcı Takıma katılın

Hesabınızla giriş yaptıktan sonra tekrar profiliniz altında bulunan “Hesabım” sayfasına giderek hangi programa katılacağınızı seçebilirsiniz. Katılacağınız programa karar verdikten sonra gerekli programın kullanım şartlarını ve kurallarını kabul etmeniz gerekiyor.


Sea of Thieves Insider ve Yaratıcı Grup internet sayfası

3- Steam için Insider kodunuzu alın

Programın kaide ve şartlarını kabul ettikten sonra Steam kodunu “Kodu Al” seçeneğine tıklayarak edinebilirsiniz.


Insider Steam kod sayfası

Kodu aldıktan sonra tek yapmanız gereken Steam hesabınıza giriş yaparak Insider sürümünü aktifleştirmeniz. Steam’i açın ve hesabınıza giriş yapın. Daha sonrasında sol alt kısımda bulunan Oyun Ekle‘ye basın ve “Steam’de Eser Etkinleştir” seçeneğini seçin. Açılan pencereye size verilen kodu girerek Sea of Thieves Insider sürümünü Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Kodun girileceği Steam penceresi

Sea of Thieves Insider Programı her hafta yenilenerek size farklı mükafatlar sunar. Her hafta yenilenen program için haftada sadece 1 saat vakit geçirerek yenilikleri test edebilirsiniz ve geri bildirimde bulunabilirsiniz. Her hafta alacağınız mükafatlar evvelce belirleniyor ve hangi haftayı bitirdiyseniz sırf o haftanın mükafatını almaya hak kazanırsınız.

Insider Programına giriş yaparken oyuna sahip olduğunuz Xbox hesabınızı girmenizde yarar var. Insider sürümünde yapılan düzey ilerlemeleri ve başarımlar oyunun ana sürümünü etkilemez. Sadece Insider’a özel aldığınız mükafatları ana hesabınızda görebilirsiniz.

Son olarak, kullanım şartları gereği Insider’ların Sea of Thieves Insider sürümünde bulunan rastgele bir içeriği yayınlaması ya da paylaşmasının Saklılık Sözleşmesi’ne muhalif olduğunu belirtelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli