Sızan görüntüler yeni Galaxy Watch Active 4’ü sergiliyor

Tizen Wear OS destekli zeki saati uzun zamandır duyuyoruz, o zamandan beri. Samsung ve Google ortaklığı duyuruldu birkaç ay ilkin Google I/O’da. Bugün, nihayet yaklaşmakta olan Galaxy Watch Active 4 hakkındaki bir takım imaj görüyoruz.

Yeni renderlar emin sızdırıcı tarafınca sağlanıyor OnLeaks, beraber GizNext. Farklıymış olabileceğiniz benzer biçimde, yeni saat aslına bakarsanız oldukça tanıdık bir tasavvur getiriyor. Her neyse ki Samsung, yuvarlak ekrana ve birinci derslik yapıya bağlı kalıyor ve görüntüler de yeni renk çeşitlerine işaret ediyor.Galaxy Watch Active 4’ün 40 mm ve 44 mm olmak suretiyle iki boyutta gelmesi planlanıyor. 42mm hakkındaki hiç bir şey duymadık.

Yeni zeki saatin yapı kalitesinin alüminyumdan yapılması ve düz 2.5D cam ekrana haiz olması planlanıyor. Düğmeler de Active 2 serisine gore değişik bir şekle haiz görünüyor. Dikkate kıymet bir öteki değişim ise kayışın önceki modelde minik boşluklar bulunmasına rağmen bütün alanı dolduruyormuş benzer biçimde görünmesi.

Galaxy Watch Active 4’ün Siyah, Gümüş, Yeşil ve Altın olmak suretiyle dört değişik renk seçeneğiyle sunulması planlanıyor. GizNext, renklerin gölgesinin doğru olmayabileceğine dikkat çekiyor, sadece satırlar süresince benzer bir şey beklememiz gerekiyor. Ek olarak bu yeni modelin yeni “Tizen” WearOS platformunu çalıştıran ilk aygıt olmasını bekliyoruz.

Yeni zeki saatin yakın gelecekte gelmesi planlanıyor, ne yazık ki hemen hemen sızdırılmış herhangi bir tarih yok. Samsung gelecek haftaki Mobil Dünya Kongresi’nde yer alacak (MWC) 2021 etkinliği, yaklaşan WearOS platformunun tam detaylı bir vitrininin yanı sıra Galaxy Watch Active 4 dahil olmak suretiyle birkaç yeni aleti duyurması gerekiyordu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli