e
sv

Spider-Man: No Way Home’un inceleme puanları geldi: Puanlar heyecanlandırıcı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yılın en çok beklenen sinemalarından birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Home’un inceleme puanları paylaşıldı.

Puanlar Yüksek

Dün sinemanın Amerika’da galası düzenlendi. Galanın akabinde da sinemayla ilgili birinci yorumlar ve inceleme puanları geldi. Sinemanın şu anda spoiler konusunda ambargosu olduğu için bu hususta yorum yapmak yasak lakin spoiler olmayan yorumlara baktığımızda genel olarak yorumların bir epey olumlu olduğunu görebiliyoruz. Bilhassa Endgame’den sonra en büyük sinema olduğu söylenmiş.

Puanlara baktığımızda ise Rotten Tomatoes’ta 26 incelemenin ortalamasını %100 olarak görüyoruz. Metacritic’te ise 18 incelemenin ortalaması 71. Tenkitler ise sinemanın çok fazla bahse değindiği ve birtakım bahislere yeteri kadar vakit ayıramadığı istikametinde.

Spider-Man 3, yani Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bunlardan Willem Dafoe, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

Konuk olacak isimler dışında filmin oyuncu takımında ise Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, J. K. Simmons, Jacob Batalon, Jon Favreau ve Marisa Tomei üzere daha evvelki sinemalarda gördüğümüz isimler yer alıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli