e
sv

Squid Game tokeninden tarihi vurgun yapıldı! [Son Dakika]

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Hepimizin bildiği Güney Kore imali Squid Game dizisi milyonlarca beşere ulaşmayı başardı. Bu tarihi muvaffakiyetten Netflix platformu da yararlı çıktı. Bu dizi Netflix’in en çok izlenen dizisi olmayı başarınca birtakım insaların güzeline gitmiş olacak ki çabucak tokenini üretmeye başlamışlar.

Ünlü Youtube Barış Özcan’ın dahi burada kendisine yer verdiği dizi bu kadar ilgi görünce, haliyle tokenini yapmazsak olmaz denilmiş. Tokeni yapanlar, bugün dizinin bu kadar tanınan olmasından faydalanmak istemişler.

Tokeni yapanlar için bu belkide bir oyundu fakat birtakım beşerler tokeni listelerde görünce “Belki ilerde değerlenir” diyerek yatırım yapmaya başladılar. Bunun sonucunda token süratle büyürken, tokeni üreten arkaplandaki şahıslar beklemeye geçmiş ve tarihi vurgun için o en büyük anı kollamaya başlamışlardı.

Beşerler bazen bu türlü yatırım yapabilecekleri tokenler yahut diğer yatırım araçları arıyor olabilirler. Lakin insanların bu saf niyetlerinden istifade etmeye çalışmak ne kadar etik bir davranış orasını bilemiyoruz. İnsanların her an birbirini dolandırmaya çalışması ve ünlü bir dizinin tokenini yapıp buna yatırım yapan insanların haklarına göz dikmek üzücü bir durum.

Squid Game Tokeninden tarihi vurgun gerçekleştirildi!

Serkan İnci’nin burada değindiği duruma bakılırsa vurgun bir oldukça yüksek ölçüde gerçekleşmiş durumda. Saatler evvel bedeli 30 milyar olan tokenin bir anda piyasaları altüst edip sonra da ortalıktan kaybolması tarihi vurgun sayfalarında yerini aldı.

30 milyar dolardan bir anda 2.5 milyar dolara gerileyen token için ve bu tokene yatırım yapan beşerler için bu üzücü durumu sizlerle paylaşmış olduk. Sizlerde inançlı olmayan tokenlere yatırım yaparken güzelce düşünmelisiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli