e
sv

Steam’dan fiyatsız oyun müjdesi! Bu fırsat kaçmaz

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

THQ Nordic oyun severleri memnun edecek bir duyuru yaptı. Şirket bir değik iki klasik oyununu Steam platformunda fiyatsız olarak sunacak. Kampanya yalnızca kısa bir mühlet için geçerli olacağından kaçırmamakta yarar var.

THQ Nordic şirketi bu kampanyayı kuruluşunun 10. yılını kutlamak için düzenlemiş. Kısa müddetliğine oyuncular, toplamda 49 TL fiyat etiketine sahip olan oyunlara kısa müddetliğine fiyatsız olarak erişebilecek. Viyana merkezli Avusturyalı görüntü oyunu yayıncısı Titan Quest Anniversary Edition ve Jagged Alliance 1: Gold Edition oyunlarını kısa müddetliğine Steam üzerinden fiyatsız olarak sunacak.

Steam iki klasik oyunu kısa müddetliğine fiyatsız olarak sunuyor

Kısa müddetliğine fiyatsız olan Titan Quest birinci olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Oyun için RPG tipinin en sevlen örneklerinden biri desek yanlış olmaz. Olağanda 31 TL pahasına olan oyun artık kısa müddetliğine fiyatsız olarak sunuluyor. Bununla birlikt eoyun bir çok güncelleme de almış. Şirket, oyundaki mevcut yanılgıları giderdiklerini ve çoklu oyuncu modu ile yepisyeni özellikler sunduklarını duyurdu. Oyun artık 23 Eylül Perşembe günü akşam saat 20:00’ye kadar fiyatsız olarak sunuluyor. Oyunu fiyatsız olarak Steam kütüphanenize indirebilirsiniz.

Fiyatsız olan bir öbür oyun ise Jagged Alliance. Titan Quest’e kıyasla hayli eski bir oyun olan Jagged Alliance birinci olarak 1994 yılında piyasaya sürülmüş. Strateji tipinde en başarılı oyunlar ortasında yer alan Jagged Alliance olağanda 18 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Oyun ayrıyeten artık ek paketi Deadly Games ile birlikte sunuluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli