e
sv

Targus USB-C HDMI Adaptör, Siyah

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

Satın AL

Targus USB-C to HDMI Adapter. USB-C cihazınızın bağlantısını mobil çalışanlar yahut toplantı odalarında tutmak için ülkü bir aksesuar olan Targus HDMI Adaptörü ile genişletin. Cihazınızdaki USB-C irtibat noktasını kullanarak ekranınızı herhangi bir HDMI monitöre, TV’ye yahut projektöre bağlayın ve sunun, ek şoför gerekmez. Bu adaptör, en çok netlik için 4K ultra yüksek çözünürlüğünde olan videoyu destek sunar. İnce tasarımı onu iş seyahati için ülkü kılar.

USB-C cihazınızın bağlantısını mobil çalışanlar yahut toplantı odalarında tutmak için ülkü bir aksesuar olan Targus HDMI Adaptörü ile genişletin.
Cihazınızdaki USB-C irtibat noktasını kullanarak ekranınızı herhangi bir HDMI monitöre, TV’ye yahut projektöre bağlayın ve sunun, ek şoför gerekmez.
Bu adaptör, en çok netlik için 4K ultra yüksek çözünürlüğünde olan videoyu destek sunar. İnce tasarımı onu iş seyahati için ülkü kılar.
Günlük kullanıma uygundur

Targus USB-C HDMI Adaptör, Siyah

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

 1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
 2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli