TCL 55C715 4K UHD DVBS Android Smart Qled Tv

Price: 6.999,00 TL - 6.392,60 TL
(as of Jun 18,2021 23:14:47 UTC – Details)

Satın AL

Kalitesinden taviz vermeyen televizyonunuzun tadını çıkarın. HDR10 +, içerik sağlayıcıların, tıpkı içerik oluşturucuların istediği benzer biçimde TV ve oyun işlemek için tam meta verileri eklemesine imkan tanır. HDR 10+, görüntüleri kare kare işler ve optimize ederek renk doygunluğu sınırlarını (HDR 10’dan 4 kat daha yüksek) ve kontrastı sağlamlaştırır. Her zamankinden daha varlıklı ve daha sürükleyici olan eğlenceyi keşfedin.

4K ile ultra parlak ve canlı renkler
Ses dengeleme teknolojisi ile değişik ses modları
Google Play Store, YouTube, Google Play Games, Google Play Movies & TV Chrome Cast, Netflix ve MediaCenterVideo/Music ile eğlencenin tadına varın.

TCL 55C715 4K UHD DVBS Android Smart Qled Tv

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
  2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Mehmet3 hafta önce
  • GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

    güvenlik kamerası En güncel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkında mesele yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan bütün verileri parasız bir durumda sunacaktır. Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar. acil anons sistemi WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce açık kaynak ve ücretli tema hırsız alarm sistemi arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. F5 Teknoloji güvenlik sistemleri ve yangın algılama sistemi Ülkemizde son yıllarda artan fabrika sayısı beraberinde bazı zorlu iş alanları da doğurmuştur kiralık vinç Bu ve benzeri etkenlerden dolayı vinç kullanmak vinç kiralama Bizde sizin doğru olan kurtarma işlemini gerçekleştirelim. Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir. Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir. araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir