The Witcher serisinin mobil oyunu The Witcher Monster Slayer, 21 Temmuz’da oyuncular ile buluşacak

Hem edebiyat aynı zamanda oyun dünyasının sevilen yapımlarından önde gelen (*21*)The Witcher, kısa vakit sonrasında yeni mobil oyunu ile karşımıza çıkacak. Sevilen oyun serisinin arkasından Netflix’te yer edinen dizisi ile daha da popülerlik kazanan The Witcher serisinin mobil oyunu olan (*21*)The Witcher: Monster Slayer, (*21*)21 Temmuz‘da oyuncular ile buluşacak.

Hatırlatmak gerekirse The Witcher: Monster Slayer oyunu ilk başlarda geçtiğimiz senenin Ağustos ayında duyurulmuştu. Mobil dünyasının en başarıya ulaşmış örneklerinden olan (*21*)Pokemon Go benzeri bir oynanış mantığına haiz olması beklenen The Witcher: Monster Slayer, The Witcher olarak can alıcıları avlamanıza imkan tanıyacak.

Oyunun geliştiricisi olan (*21*)CD Projekt Red tarafınca aktarılan bilgilere nazaran The Witcher: Monster Slayer, hem (*21*)Android aynı zamanda (*21*)iOS platformları için kullanıma sunulacak. The Witcher: Monster Slayer oyununun ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulacağını da ekleyelim. The Witcher: Monster Slayer oyunu için Android platformunda ön kayıt periyodu de başladı. Oyun menfaat çıkmaz telefonunuza yüklensin istiyorsanız şimdiden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile desteklenen bir oyun olan The Witcher: Monster Slayer, harita üstünde yer edinen can alıcıları artırılmış gerçeklik ile görmenizi ve avlamanızı hedefliyor. Isterseniz The Witcher: Monster Slayer’ın Android için ön kayıt sayfasına (*21*)buradan ulaşabilirsiniz.

Mevzu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. akıllı teknoloji Parlak zeka Teknoloji nedir ve Yararları Nedir? 21. yüzyılın şafağı, bugün hala sürmekte olduğumuz teknolojik bir devrimi getirdi. Dördüncü endüstri devriminden beşinciye
  2. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir … https://teknoone.net/en-iyi-android-kilo-verme-uygulamalari/

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli