e
sv

TikTok’ta görüntü indirme sorunu nasıl çözülür?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

TikTok‘da birtakım kullanıcılar görüntüleri indiremediklerini tabir ederek tahlilini internet üzerinden araştırıyor. Biz de bu yazımızda TikTok’da görüntü indirme ile ilgili ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

TikTok’ta görüntü indirme sorunu nasıl çözülür?

Tanınan görüntü paylaşım uygulaması TikTok sayesinde ses efektleriyle görüntü çekebiliyor, birebir vakitte yüz efektleri ekleyerek ses efektlerine ayak uydurabiliyorsunuz. Genelde eğlenceli ya da merak uyandıran paylaşımların yapıldığı platformda kullanıcılar beğendikleri görüntüleri indirmek isteyebiliyor. Lakin kimi kullanıcılar görüntüleri indiremediklerini söz ederek tahlilini internet üzerinden araştırıyor. Biz de bu yazımızda TikTok’da görüntü indirme ile ilgili ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

TikTok’ta görüntü indirmeleri hakkında

Görüntü indirmek, TikTok görüntülerini çevrimdışı paylaşmanıza ve keyfini çıkarmanıza imkan tanır. Görüntü indirmeleri ayarıyla başka bireylerin görüntülerinizi indirmesine müsaade verebilirsiniz.

Görüntü indirmeleri süreçleri hakkında bilmeniz gereken birkaç şey:
• TikTok’taki şahısların görüntülerinizi indirmesine müsaade verdiğinizde, görüntünüzü aygıtlarına kaydedebilirler.
༚ Şayet hesabınız özel bir hesap ise yahut 16 yaşından küçükseniz, indirme ayarlarınız kapatılacaktır; bu ayarları siz açamazsınız.
༚ Hesabınızı herkese açık olarak değiştirirseniz, bu ayarın açık yahut kapalı olmasını seçebilirsiniz.
Görüntü indirmeleri ayarını kapatırsanız TikTok’taki öteki bireyler de yayınladığınız görüntüleri indiremez.
༚ Bu ayarı kapattığınızda, beşerler daha evvel yayınladığınız görüntüleri ve gelecekteki görüntülerinizi indiremez.
༚ Bu ayar açıksa ve siz kapattıysanız, ayar açıkken indirilen görüntülerinizin hiçbiri etkilenmez ve görüntüler öbür birinin aygıtında kalır.
Görüntü indirmeleri ayarı kapalı olduğu vakit, TikTok’taki diğen beşerler sizin görüntülerinizi canlı fotoğraflara, GIF’lere dönüştüremez yahut Instagram, Snapchat ya da WhatsApp durumunda olduğu üzere başka üçüncü taraf platformlarında direkt paylaşamaz. Unutmayın:
༚ TikTok’taki beşerler görüntünüzü üçüncü taraf platforlarında direkt paylaşamayacak olsalar dahi, görüntünüze bir link paylaşımı yapabilirler.
༚ Görüntünüzü kimlerin izleyebileceğini değiştirmek istiyorsanız görüntülerinizin zımnilik ayarlarını nasıl değiştireceğinizi bu ilişkiyi tıklayarak TikTok üzerinden öğrenebilirsiniz.

Not: Görüntü indirmeleri ayarınız kapalıyken, kendi görüntüleriniz için indirme ve tüm paylaşım seçeneklerine sahip olursunuz. Bunun manası da şudur ki, görüntülerinizi indirebilir, bunları canlı fotoğraflara yahut GIF’lere dönüştürebilir ve görüntünüzü üçüncü taraf platformlarda paylaşabilirsiniz.

Görüntü indir

1. İndirmek istediğiniz görüntüye gidin.
2. Ok simgesine dokunun.
3. En altta Görüntüyü kaydet seçeneğine dokunun.

Görüntü indirme ayarını açık yahut kapalı pozisyona getirin

1. Profilinize gitmek için sağ alttaki Profil seçeneğine dokunun.
2. Ayarlarınıza gitmek için sağ üstteki 3 satır simgesine dokunun.
3. Zımnilik, akabinde İndirmeler seçeneğine dokunun.
4. Açmak yahut kapatmak için Görüntü indirmeleri yanındakine dokunun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli