e
sv

Toplumsal medya bu olayı konuşuyor! Seks yapan iki polis yüzünden hırsız kaçtı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Vazifedeyken takım otomobillerinde cinsel aktivitede bulunan ve gelen davetleri görmezden gelen polisler hakkında soruşturma başlatıldı. Disiplin heyetine taşınan olay sebebiyle polis memurları istifa etti.

Her ikisi de evli ve çocuklu olan Polis Çavuş Molly Edwards ve Polis Memuru Richard Paton, gece bir dükkanda meydana gelen hırsızlık hakkında gelen davete gitmedi. Çağrıyı görmezden gelen memurlar bağlantıya girdi.

Memurların aracına dinleme aygıtı takıldı

The Times’ın haberine nazaran, kuşkuları üzerinde toplayan polis memurlarının aracına dinleme aygıtı takılmıştı. İlgilerinin uzun müddettir sürdüğü tespit edildi. Birebir memurlar tıpkı gün öteki bir çağrıyı daha önemsememiş. Gece kulübünün dışında yapılan hücum hakkında gelen çağrıyı önemsemedikleri tespit edildi. Diğerleriyle evli olan polislerin, 15 dakika olay yerine gitmek yerine cinsel bağlantıya girdiği belirlendi.

Birleşik Krallık’ın Surrey bölgesinde misyon yapan iki polis tüm bu yaşananların akabinde istifa etti. 30’lu yaşların sonlarında olan memurların bu davranışı toplumsal medyada reaksiyon topladı. Gün geçtikçe farklı olaylara şahit oluyoruz. Lakin bu kadarı da pes dedirtti. Daha evvel Asya kökenli bir meslektaşlarına karşı da ırkçı telaffuzlarda bulunan memurlar bu durumun da üstünü örtmüş. Şayet istifa etmeselerdi kovulmaları istikametinde karar verilen memurlar daha evvel davranmış diyebiliriz. Siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli