e
sv

Travio – Seyahat Acenteleri WordPress Teması

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Travio, pak ve çağdaş, hassas bir yolculuk acentesi WordPress teması olarak oluşturulmuştur. Bu tema, her türlü yolculuk işi vb. için muhteşem bir halde tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Tema düzenlerini kolayca değiştirebilir ve genişletebilirsiniz. Tema, iki değişik antet stiline ve 10’dan fazla değişken iç sayfaya haiz üç pak ana sayfa düzeni içeriyordu.

Kuvvetli Elementor Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile internet sitenizi oluşturun ve ön uç canlı düzenleyicide reel zamanlı değişimleri görün. Hizmetiniz için daha çok extra özelliklere haiz yüksek kaliteli tasarlanmış temalar arıyorsanız, Travio teması internet sitenizi oldukca süratli bir halde yayınlamanız için en iyi seçimdir. Aşağıda Travio’nun internet sitenize uymasının temel özelliklerini görmüş olacaksınız.

HIZLI DEMO İTHALATÇI

Travio temasını etkinleştirdikten sonrasında, tema yöneticisinden demo verilerini süratli bir halde içe aktarabilirsiniz. Peşinden kendi içeriğinizi demo içeriklerle değiştirebilirsiniz.

ELEMENTOR SAYFA OLUŞTURUCU Elementor, sayfalarınızı ön uçta özelleştirmek için sürükle ve bırak moduna haiz gelişmiş bir kullanışlı çalgı elde eden en kuvvetli Sayfa Oluşturucudur. Kullanıcı dostu ve reel zamanlı özelleştirici, dilediğiniz internet sayfasını süratli bir halde tasarlamanıza ve sonuçlarınızı anında gözden geçirmenize destek sağlar.

ÇAPRAZ TARAYICI UYUMLU

Ziyaretçileriniz ne kullanırsa kullansınlar muhteşem bir halde çalıştıklarından güvenilir olmak için muhtelif tarayıcı ve işletim sistemi sürümü kombinasyonları için tarayıcılar arası uyumluluk ekledik.

FARKLI RENK ŞEMALARI

Bu tema, favori renginizi bu temaya kolayca ekleyebileceğiniz küresel bir renk değişiklik yapma seçeneğine haizdir.

tipografi

Bu tema, Elementor düzenleyicisinden herhangi bir bölümün tipografisini hızla değiştirmenize imkan tanır.

İLETİŞİM FORMU 7 Travio, en yaygın ve popüler Contact Biçim 7 eklentisi ile oluşturulmuştur! İletişim Formu ile ziyaretçilerinizle süratli bir halde irtibat kurabilirsiniz!

REDUX ÇERÇEVESİ:

Temamız, internet sitenizdeki şeyleri daha basit yapılandırmanıza ve değiştirmenize destek olacak basit ve her şey dahil bir takım tema seçeneği sunar.

ÖZEL DESTEK Müşterilerimize oldukca ehemmiyet veriyoruz. Tema %100 parasız premium yardımcı ihtiva eder. Sorularınız var ise, bizimle iletişime geçin, sorunuza oldukca yakın zamanda yanıt vereceğiz ve sorununuzu çözeceğiz.
Travio – Seyahat Acenteleri WordPress Teması - 2
Travio – Seyahat Acenteleri WordPress Teması - 3
Travio – Seyahat Acenteleri WordPress Teması - 4

DEMOSATIN AL $29

Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

İnşaat Kurutma

Nem Kurutma

Ozonla Koku Giderme

Epoksi Kurutma

Beton Kurutma

Şantiye Kurutma

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli