Tüm söylentiler ve görmek istediklerimiz Samsung Galaxy Z

Samsung‘ın bir sonraki amiral gemisi dayanabilir lansmanı bizlere doğru hızla aşama kaydediyor. Samsung Galaxy Z Fold 3, şirketin elastiki serisinin üçüncü yinelemesi olacak ve söylentilere gore, şimdiye kadarki en entresan giriş olarak şekilleniyor.

hepimiz vardı Samsung Galaxy Katlamave daha kısa sürede, Galaxy Z Fold lakabına geçiş. Peki Samsung, dayanabilir hat ismini bir defa daha sallayacak mı? Hepimiz o şekilde düşünmüyoruz ve o şekilde olacağına dair hiç bir delil yok.

Samsung, mevcut dayanabilir adlandırma şemasıyla tamamen kolay görünüyor, bu yüzden Galaxy Z Fold takma adından sapmasını beklemiyoruz. Ek olarak, cihazın büyük katlanabilirliğinin üçüncü yinelemesi olacağı düşünüldüğünde, Galaxy Z Fold 3 başlığı da taş şeklinde görünüyor. Dikkat cazibeli bir halde, bir sızdırılmış basın görseli Tipster’dan Evan Blass da bu unvanı doğruluyor şeklinde görünüyor.

Ek olarak bakınız: Satın alabileceğiniz en iyi katlanabilir telefonlar

Katlanabilirin çıkış evveliyatına ulaşınca, aleti çevreleyen büyük bir gizem olmaya devam ediyor. Tutarsız söylentiler, Galaxy Z Fold 3’ün ilk çıkışı için Haziran’dan Eylül’e kadar olan tarihleri ​​gösterdi. Kore yayını Elek Temmuz lansmanının olası olduğu daha ilkin belirtilmişti. Sadece başka bir söylenti, Samsung’un 3 Ağustos’ta bir zeki telefon lansman etkinliğine ev sahipliği yapabileceğini öne sürüyor.

Samsung Galaxy Z Kat 3: Tasavvur

Katlanabilire ilk bakışımız Mayıs ayında geldi ve büyük sürprizler getirmedi. iddia edilen promosyon renderları, bir Twitter habercisinden yola çıkarak, katlanabilirin hala bir kitap şeklinde açılacağını ve Galaxy Z Fold 2’ye benzer stilleri benimseyeceğini öne sürdü. Yeniden de birtakım mühim farklılıklar var.

Sahneler ipucu veriyor S Kalem uyumluluk, daha ince üçlü arka kamera tasarımı ve monitör altı kameranın dahil edilmesi. Bu, onu Samsung’un ilk monitör altı kameralı telefonu, sadece S Pen’i destekleyen ikinci Note olmayan zeki telefon hattı meydana getirecek.

Galaxy Z Fold 3’ün daha net görüntüleri kapağı kırdı 24 Haziran bahşiş veren Evan Blass’ın izniyle. Aşağıdaki çekim bir basın sunumu şeklinde görünüyor ve yukarıdaki sızıntının birtakım ayrıntılarını doğruladı.Samsung Gaalxy Z Katlama 3 Evan Blass

Render bir S Pen yer alıyor, bu da katlanabilirin bir tek kalemi desteklemekle kalmayıp onunla beraber gönderilebileceğini gösteriyor. Bu, Samsung’un bu sene bir Note aleti piyasaya sürmeyeceği düşünüldüğünde de mantıklı. Bu, Z Fold 3’ü bu yılki Note’un yerini alacak biçimde etken bir halde yapsa da, onu katlanabilirde saklamak için bir yuva olup olmayacağı belli değil. Erken söylentiler bunun olası olmayabileceğini öne sürüyor.

Oluşturma telefonun alt kenarlarını göstermediği için bunu doğrulayamıyoruz. Kapak da görünümden gizlenmiştir. Yeniden de Samsung’un kapak ekranını Galaxy Z Fold 3’e dahil etmesini bekliyoruz.

Özellikler ve özelliklerSamsung Galaxy Z Fold 2 düzEric Zeman / Android Otoritesi

Kısa sürede Galaxy Z Fold 3 FCC’den geçti, birkaç mühim hususiyet eklemesini ortaya koyuyor. Bu sıralama, S Pen desteğinin varlığını doğruladı, UWB desteği, NFC, 6GHz altı ve mmWave bağlantısı ve 9W’a kadar ters şarj. İlginç bir halde, Samsung Hisse kullanıcıları için bir nimet olan MST teknolojisi de mevcut.

FCC ek olarak, muhtemelen bir Qualcomm Snapdragon SoC’nin dahil edildiğini doğruladı. Aslanağzı 888. Ikimiz de biliyoruz önceki listeler telefon için onaylı şarj aletinin 25W şarjı destekleyeceğini söylemiş oldu.

Nisan ayı söylentileri ihtimaller içinde bir işaret IP derecelendirme Galaxy Z Fold 3 için. Bir IP68 derecesine (amiral gemileri için geçerli bir kıstas) haiz olacağını düşünmesek de, herhangi bir IP derecesi, telefonun dayanıklılığı hikayesinde emniyet uyandırır.

Samsung Galaxy Z Fold 3: Fiyat ve bulunabilirlikSamsung Galaxy Z Fold 2 şarj portu ve hoparlörlerDavid Imel / Android Otoritesi

Samsung, 2021’de amiral gemilerinin fiyatını mühim seviyede artırmadı, bu yüzden Galaxy Z Fold 3’ün büyük bir fiyat artışı göreceğine inanmıyoruz. Selefi, özgün Galaxy Fold’a benzer bir fiyatla 1.999 dolardan kaydoldu.

Samsung’un dayanabilir bir rekabeti yok, bu nedenle Galaxy Z Fold 3 rakibinin fiyatını düşünmek zorunda değil. Hem de, Galaxy Z Fold 3’ün Galaxy Note kullanıcılarını yükseltmeye ikna etmeyi amaçladığı düşünülürse, minik bir fiyat indirimi ne olursa olsun destek olabilir.

Kullanılabilirliğe ulaşınca, cihazın çıkışından kısa bir müddet sonra dünya genelinde satışa sunulmasını bekleyin. Hem de, küresel yonga seti eksikliğinin, sunumun hızını iyi mi etkileyeceği belli değil.

Çin’deki kullanıcılar, şöyleki tekrar markalanmış hususi bir Galaxy Z Fold 3 alabilirler: Galaxy W22 5G, sadece aygıt yalnızca Kasım ayında piyasaya sürülebilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3: Görmek istediklerimiz

Şimdiye kadar bildiğimiz bütün söylentiler bunlar, sadece Samsung’un Galaxy Z Fold 3’e dahil etmesini istediğimiz şeyler hikayesinde hala kendi arzu listemiz var. İşte Samsung’un yaklaşmakta olan dayanabilir telefonuna eklemesi icap ettiğini düşündüğümüz şeyler.

Daha sağlam bir ana monitörSamsung Galaxy Z Fold 2 dizüstü bilgisayar moduEric Zeman / Android Otoritesi

Samsung, Galaxy Z Fold 2’ye aslına bakarsan Ultra İnce Cam (UTG) sunarak teknik olarak üstünde plastik bir tabaka olması durumunda daha iyi dayanıklılık sağlıyor. Üreticinin bunu bir adım daha ileri götürdüğünü ve daha da sağlam bir ana monitör tanıttığını görmek isteriz.

Samsung’un bunu iyi mi başarabileceğinden tam olarak güvenli değiliz, sadece şirketlerin bunu beğendiğini aslına bakarsan biliyoruz. Corning Gorilla Glass üstünde çalışıyor katlanabilir telefonlar. Her iki durumda da, tırnağın zarar göremeyeceği dayanabilir bir monitör mükemmel olurdu. Daha sert bir monitör, bu Galaxy Z Fold 3 istek listesine bir sonraki girişimizi de olası kılacaktır…

S Kalem desteğiSamsung Galaxy Note 20 Ultra S Pen gözetlemeEric Zeman / Android Otoritesi

Evet, S Kalem yardımcı, Galaxy Fold serisi şeklinde dayanabilir bir telefon için beyinsiz şeklinde görünüyor. Sadece yukarıda bahsedilen dayanıklılık sorunları, bu monitörü bir S Pen ile dürtmenin panele zarar vereceği anlamına geliyor.

Bu yazının başlarında sızdırılan görüntülere gore, S Pen desteği hemen hemen onaylanmış şeklinde görünüyor.

Daha hafifçe bir tasavvurSamsung Galaxy Z Fold 2 alt kenarEric Zeman / Android Otoritesi

Galaxy Z Fold 2 ile alakalı ana şikayetlerimizden biri, hantal, ağır bir aygıt olmasıydı. Nerede ise 300 g’da, bu, piyasadaki en büyük, en tıknaz telefonlardan bile mühim seviyede daha ağırdır. Galaxy S21 Ultra, Xiaomi Mi 11 Ultra, ve Asus ROG Telefon 5. Mühendislik karmaşıklığı ve iki ekranın varlığı göz önüne alındığında anlaşılabilir, sadece yeniden de fazlaca ağır.

Samsung’un Galaxy Z Fold 3’ten birazcık kg aldığını görmek isteriz. Firmanın telefonu birazcık daha ince yapmasına da karşı olmazdık, sadece öteki özellikler ya da dayanıklılık pahasına olmasa da.

Bir çeşit suya dayanıklılıkSamsung Galaxy Z Fold 2 arkası açıkDavid Imel / Android Otoritesi

Dayanabilir telefonlar, geleneksel telefonlara kıyasla kompleks makinelerdir ve bu, su/sıçrama direncini son aşama sıkıntılı bir savaşım haline getirir. Sadece, herhangi bir halde mümkünse, Samsung’un bunu Galaxy Z Fold 3 ile gerçeğe dönüştürdüğünü görmek isteriz.

Daha çok okuma: Satın alabileceğiniz en iyi su geçirmez telefonlar

Burada bir IP67 ya da IP68 tasarımı beklemiyoruz, sadece bunun yerine su sıçramasına dayanıklı bir tasarımdan bile memnun oluruz. Aslına bakarsak, daha ilkin gördük Motorola Razr 5G masaya su geçirmez bir kaplama getirin, böylece bir miktar koruma açıkça mümkündür.

Daha ucuz bir fiyat (ya da daha ucuz bir varyant)

Galaxy Z Fold 2’nin en büyük dezavantajlarından biri 2.000 dolarlık fiyat etiketi. Bu, etraftaki en pahalı dayanabilir telefon değil, sadece ne olursa olsun daha ucuz olabilirdi. Bu nedenle Samsung’un daha ucuz bir fiyat etiketi sunduğunu görmek istiyoruz.

Alternatif olarak, daha ucuz bir Galaxy Z Fold 3 çeşidi de mükemmel bir seçenek olacaktır. Firma kuramsal olarak RAM (12 GB’den 8 GB’a kadar), kameralar (daha ucuz sensörler kullanarak ya da telefoto lensi keserek), monitör (geleneksel ekranda eski Gorilla Glass kullanarak) ve tasavvur (cam yerine plastik sırt kullanarak) şeklinde alanlardan taviz verebilir. ) fazlaca daha düşük bir fiyat etiketine ulaşmak için.

Her iki ekranda da yüksek yenileme hızıSamsung Galaxy Z Fold 2 açılı

Eric Zeman / Android Otoritesi

Galaxy Z Fold 2, 120Hz ana monitör sundu sadece standart 60Hz harici zeki telefon ekranına yerleşti. Çok ilginç bir hareketti sadece Samsung, yeni Galaxy Fold’da 120Hz zeki telefon monitörü sunarak bunu düzeltebilirdi.


Samsung Galaxy Z Fold 3’ten görmek istediğimiz şey bu. Peki ya siz? Aşağıdaki anketimize oy vererek ya da yorum bırakarak bizlere bildirin.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli