e
sv

tüm yeni özellikler ve yeni işletim sistemini hangi cihazların çalıştıracağı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Google ve Samsung, Wear OS için büyük bir güncelleme için güçlerini birleştirdi – Fitbit, platform için yeni bir sıhhat ve fitness deneyimi sunuyor. Ek olarak platformu tekrar adlandırmaya, işletim sistemini terk etmeye ve yalnız Wear olarak adlandırmaya ayarlandı.

Tüm konuşmalar bununla ilgiliydi. Wear OS çalıştıran Samsung Galaxy Watch 4 – ve hakkaten de Samsung Galaxy Watch 4, Tizen ve Wear OS teknolojisini bir araya getiren birleşik bir platformla yeni birleştirilmiş deneyimi gösterecek.

İyi haber şu ki, bu birleşik işletim sistemi, mevcut Wear İşletim Sistemi şeklinde öteki üreticilerin kullanımına aleni olacak.

İşte bilmeniz gerekenler ve Wear çıktığında ne bekleyebileceğimize bir göz atın.

Doğrusu OS/Samsung güncellemesini giyinin:

 • Şimdiye kadarki en büyük güncellemeyi almak için OS giyinin
 • Wear OS ve Tizen tevhit ile birleşik işletim sistemi
 • Samsung, cihazlarında Wear OS kullanacak; Fitbit, Wear OS zeki saatini piyasaya sürecek
 • Daha uzun pil ömrü (2 gün) ve yeni tatbik değişiklik yapma özelliği
 • Wear OS için yeni ve geliştirilmiş uygulamalar

Mevcut Wear OS zeki saatleri Wear OS 3.0 alacak mı?

TicWatch Pro 3, Wear OS 3.0 alacak mı?

Google, zeki saat platformuna yönelik bu mühim güncellemeyle alakalı duyuruyu yaptığında, mevcut Wear OS sahiplerinin birçoğunun cevap isteyeceği şüphesiz bir sorudur. Şimdiye kadar, birtakım donanım ortakları, güncelleme durumu hakkındaki ötekilerden daha aleni sözlü olmuştur.

OS yonga seti üreticileri giyinin Qualcomm onayladı Wear OS 3.0, mevcut Wear zeki saatlerinde çalışabilir. Snapdragon Wear 3100 ve 4100 işlemcilerinde çalışan cihazların teknik olarak yeni Wear’ı çalıştırabileceği söyleniyor ve bu deneyimi Wear 4100 platformunda çalışan saatlere etken olarak getirmek istiyor.

Sadece, Google daha azca kesin bir izahat yayınladı:

“Kullanıcı deneyimi bizim için en mühim önceliktir. Herhangi bir Wear OS zeki saatin yeni birleşik platforma güncellenip güncellenmeyeceğine ait uygunluğu ya da süre çizelgesini doğrulamadık. Kullanıcının tüm bileşenlerini elde eden birleşik platformu çalıştırmak için birçok teknik ihtiyaç vardır. edinim optimize edilmiştir.”

Fosil

Michael Kors, Diesel ve Emporio Armani ile zeki saatler piyasaya devam eden moda markası, yeni Wear-packing Samsung Galaxy Watch 4’e benzer özelliklere haiz Fossil Gen 6 zeki saatini piyasaya süreceğini doğruladı. Mevcut Fossil akıllı saatler güncellenmeyecek yeni yazılıma. Bunun donanım ihtiyaçlarını karşılamayan saatlerden mi kaynaklandığı, yoksa bu saatlerin kaçırılmasının başka bir sebebi mi olduğu netlik kazanmadı.

Mobvoi

Bir Mobvoi yardımcı kadrosu temsilcisi, TicWatch Pro 3, Wear OS 3.0 üzerinde çalışacaktı, Mobvoi, onlara yorum yapmak için yaklaştığımızda bunu doğrulayamadı.

Suunto

Suunto 7’nin Wear OS 3.0’a güncellenip güncellenmeyeceği hakkındaki yorum yapmak için Suunto’ya başvurduk ve güncellenip güncellenmeyeceğine dair bir onaylama sağlayamadılar.

Google’a ulaştığımızda, güncelleme planları ile oyunun durumu hakkındaki bizlere şu ifadeyi verdiler:

“Kullanıcı deneyimi bizim için en mühim önceliktir. Herhangi bir Wear OS zeki saatin yeni birleşik platforma güncellenip güncellenmeyeceğine ait uygunluğu ya da süre çizelgesini doğrulamadık. Kullanıcının tüm bileşenlerini elde eden birleşik platformu çalıştırmak için birçok teknik ihtiyaç vardır. edinim optimize edilmiştir.”

Bu yüzden, Wear OS 3.0 ya da Wear’ın bizim için neler hazırladığının daha çok resmini meydana getirmeye başlarken, sona ermeden ilkin gerçekleşmesini beklediğimiz büyük Wear OS 3.0 lansmanından ilkin oldukça daha fazlasını öğrenmeyi umuyoruz. 2021.

Bu sayfayı, yeni Wear ve onu destekleyecek zeki saatler hakkında son olarak gelişmelerle aktüel tutacağız.

OS 3.0 değişimleri giyinin ve yenilikler nedir?

Google, I/O geliştirici konferansında ayrıntıları beyan etti ve ana açılış konuşmasının ötesinde, bizlere ne bekleyeceğimiz hikayesinde daha çok düşünce vermek için geliştirici oturumlarında daha çok tafsilat verdi. Yukarıdaki videoya daha yakından bakabilirsiniz, sadece işte öne çıkanlardan bazıları:

Performans geliştirmeleri

Birleşik Wear OS/Tizen (Aslan payının Wear OS olduğu için şüpheleniyoruz) performansta %30 artış, daha ince animasyonlar ve kullanıcı arayüzü ve uygulamaların yüklenme sürelerinde artış sağlayacak.

Ek olarak geliştirilmiş pil ömrü de var, sadece ne kadar süreceği hikayesinde emin bir tafsilat yok – sadece en fazlaca iki gün olacak şeklinde görünüyor. Sadece Google, “kalp atış hızı sensörünü gün süresince devamlı çalıştırma, gece uykunuzu takip etme ve ertesi gün için hala piliniz olması şeklinde kullanışlı optimizasyonlar içeren” örneği kullandı. Size heyecanınızı azaltmanızı söylemiştik.

Tatbik değişiklik yapma

Uygulama değiştirme

Wear’ın ek olarak bahsedilen yeni özellikleri içinde, uygulamalar içinde geçiş yapmanızı elde eden fizyolojik saat düğmelerinden birine iki defa dokunarak süratli tatbik geçişi bulunur. Kullanılmayan uygulamalar, devamlı olarak arka planda emek harcayarak aralarında ileri geri gitmenizi sağlar. Ek olarak yeni tatbik başlatıcının üst kısmında son olarak uygulamaları görebileceksiniz.

Daha çok üçüncü taraf Fayans

Daha fazla üçüncü taraf Fayans

Google’ın platform için evvelde duyurduğu bir şey, yeni Wear’da çalışan tüm saatlerde çalışan daha çok hususi döşemeyi etkinleştirmek için Fayans widget’ları için API’yi açma hareketiydi. Google, Calm, Hole 19, Adidas Running ve yukarıda resmedilen ötekiler ile üçüncü taraf karolar üstünde çalıştığını aslına bakarsan onayladı.

Samsung tarafınca desteklenen yüz kurmayı izleyin

Wear OS 3.0 güncellemesi: Yeni Google ve Samsung OS Kılavuzu

Google, Samsung’un zeki saat platformundan kullanıcılara yarar sağlayacak özelliklerden birinin, tasarımcıların Wear zeki saatler için saat yüzleri oluşturmasını kolaylaştırma kabiliyeti bulunduğunu beyan etti. Fitbit’in tesiri, yeni Wear deneyimine entegre edilecek olan Bitmoji saat yüzleriyle burada da hissedilecek.

Esenlik Hizmetleri

Fitbit’in aşağıda ele alacağımız Wear’daki rolüyle beraber Google, geliştiricilerin Wear için sıradan sıhhat ve fitness hizmetleri oluşturmasına destek olmak için tasarlanmış yeni bir Esenlik hizmetleri platformunu duyurdu. Yeni Wear’ın bu yönü Samsung ile yakın bir halde oluşturuldu. Bu yeni uygulamaları kurmak ve pil ömrünü korumayı hedeflerken kalp atış hızı monitörleri şeklinde yerleşik sensörlerden istifade etmek büyük bir odak noktasıdır.

Wear OS 3.0: Fitness takip edeni sağlamak için Fitbit

Wear OS 3.0: Fitness takibi sağlamak için Fitbit

Google tarafınca satın alınan Fitbit’in CEO’su James Park, Fitbit’in yeni Wear OS’de fitness seyretme deneyimini güçlendireceğini duyurdu. “Motivasyon için sağlıktaki ilerlemeyi ve bilek kutlamalarını izlemeyi” altını çizdi, bu da deneyimin ilk başta sıradan olacağına inanmamıza niçin oldu.

Google, neler beklenebileceğine dair bir bakış sundu ve Fitbit’in Versa ve Sense zeki saatlerinde aslına bakarsan kullanılan kullanıcı arayüzünden büyük seviyede esin almış görünüyor. Böylece, kalp atış hızı verileri ve Etken Bölge Dakikaları dahil olmak suretiyle gününüzün anlık görüntüsünü görebileceksiniz.

Park ek olarak Fitbit’in “Google’ın ortam data muamele kabiliyetlerini kullanan Wear tabanlı sıhhat saatlerini” piyasaya süreceğini de duyurdu. Önümüzdeki yıl OS Fitbits giyin.

Ve yenilendiği haberleri vardı OS uygulamaları giyin, ki tüm hesaplara gore Samsung’un Wear OS için Google’a geri dönmesi için sürücü.

OS 3.0 uygulamaları giyinin

Strava, Adidas Running, MyFitnessPal ve Facer şeklinde birçok “tekrar oluşturulmuş tatbik” olacak. Yeni bir Spotify uygulaması da piyasaya sürülecek ve Apple Watch Spotify uygulamasına kısa sürede eklenen çevrimdışı çalma sıralaması senkronizasyon desteğini içerecek. Yukarıdaki videoda mağazada neler olduğuna daha yakından bakabilirsiniz.

Google ek olarak, 2021’de saatler üstünde kullanıma sunulduğunda telefonunuz olmadan gezinmenizi sağlayacak Google Haritalar da dahil olmak suretiyle temel uygulamalarını iyileştirmeye çalışıyor. Ek olarak, 26 ülkeyi daha destekleyerek Google Hisse’i iyileştiriyor ve metroda toplu nakliyat için ödeme desteği sunuyor Amerika’deki sistemler.

Google'ın Wear OS 3.0 için yeni Strava uygulaması

Google’ın Wear OS 3.0 için yeni Strava uygulaması

Ek olarak Google Asistan’ı (zaman içinde alakalı) yenilemeyi planlıyor ve ek olarak YouTube Müzik ve Spotify için çevrimdışı senkronizasyonun gelmesi olacak.

Bizlere daha çok tatbik getirmenin yanı sıra, tatbik yüklemek için de yeni bir yol sunacak. Google, yakında Play Store telefon uygulamasından direkt tatbik indirip yükleyebileceğinizi beyan etti. Ek olarak, şu anda yapılması oldukça rahat olmayan bu uygulamaları Mağaza’da bulma yönteminizi de geliştiriyor.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …

Esenyurt Vinç Kiralama Vinç Kullanması

Esenyurt vinç kiralama Ağır yüklerin kaldırılmasında mühim bir role haiz olan esenyurt kiralık vinç yatay bir şekilde nakliyat sağlamasının yanı sıra bir yerden değişik bir noktaya nakliyat amaçlı da işlev sağlar. esenyurt Vinç lerin genel aksamı içinde kaldırma halatı, tel halat, zincirler yer alır. kiralık vinç esenyurt Kullanım alanına bağlı olarak vinçlerin kullanması da farklılık gösterir. Vinçlere pek oldukça şantiye alanında, inşaat sahalarında, gemilerde veya rıhtımlarda rastlanır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli