e
sv

Türk Telekom aboneleri çok memnun!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Türkiye’nin 3 büyük operatöründen biri olan Türk Telekom kıymetli bir muvaffakiyete daha imzasını attı. Türk Telekom’un geliştirdiği Online Süreçler uygulaması Türkiye’nin en tanınan 2. uygulaması seçildi.

Elbette şunu da taban not olarak belirtmek gerekiyor. Türk Telekom genel olarak çekme meşakkatleri yaşayan bir operatör olabilir. Şayet çekme tarafında sıkıntılarınız varsa bunları bizlerle alt kısımda yorum olarak paylaşabilirsiniz. Bu yorumlar direkt olarak Türk Telekom yetkilileri tarafından da dikkate alınmaktadır.

Tabi ki çekmeme sorunu karşısında bina yapınıza ya da bulunduğunuz katın düzeyine de dikkat etmeniz gerekiyor. Keza bodrum olarak nitelendirilen katlarda esasen pek çok operatör çekmiyor.

Türk Telekom aboneleri çok memnun!

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom’un birçok hizmete taşınabilir aygıtlardan ulaşmayı mümkün kılan Online Süreçler uygulaması, bağımsız taşınabilir uygulama pazar araştırmaları şirketi App Annie’nin araştırmasında Türkiye’nin en tanınan ikinci uygulaması oldu.

Online alışverişten bankacılığa kadar pek çok bölümde taşınabilir alışkanlıkları ortaya koyan liste, 2021’in ikinci çeyreğinde Türkiye’de App Store ve Google Play’deki ortalama aylık etkin kullanıcı sayısına nazaran hazırlandı.

“Türk Telekom müşterileri Online İşlemler’i sevdi”

Dijital Kanallar İdaresi Küme Müdürü Salih Çiçek, “Mobil, meskende internet ve mesken telefonu aboneliklerine ilişkin birçok sürecin tek bir uygulama üzerinden yapılabildiği Online İşlemler’i, Türk Telekom müşterileri çok sevdi. Türk Telekom olarak dijitalleşmedeki uzmanlığımızla hem mevcut müşterilerimizin kullanıcı tecrübelerini güzelleştirmek, hem de daha çok kullanıcının uygulamadan faydalanarak hayatlarını kolaylaştırmak gayesiyle uygulamamızı her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Online İşlemler’de ödeme yapılabiliyor, tarife bilgileri görülebiliyor

Türk Telekom’un Online Süreçler taşınabilir uygulaması ile müşteriler, inançlı ve süratli ödemeye ek olarak tarife ve paket bilgilerini görebiliyor, kalan kullanımlarını sorgulayabiliyor ve fatura ayrıntılarını inceleyebiliyorlar. Ayrıyeten Online Süreçler’de Sil Süpür ile bol GB, dakika ve Muud Premium üzere ikramların de dâhil olduğu sürprizler, Bana Özel ile çok avantajlı kampanya ve paketler, Bi’Dünya Fırsat ile de mutabakatlı markalarda büyük indirimler ve avantajlar sunuluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli