e
sv

Tyler Wanlass, Buffer’ın Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

bunu paylaşmaktan mutluyum Tyler Wanlass kısa sürede Buffer’ın Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. 🎉

Tyler, beş yılı aşkın bir süredir Buffer ekibinde yer ediniyor ve ilk Tasavvur Başkanımıza geçmeden ilkin Ürün Müdürü olarak katılıyor.

2020 süresince, hepimiz yeni bir Ürün liderini işe alırken, Tyler bu görevi geçici olarak üstlendi ve inanılmaz bir iş çıkardı. Bu kadar fazlaca hokkabazlık yapmasından, üst düzeyde etkinlik göstermesinden ve ürün kadrosu üyeleriyle liderlik kadrosundan bireysel 1:1 seviyesine kadar katmanlarda katkıda bulunmasından fazlaca etkilendim. Ürüne muhteşem bir halde liderlik ediyor, yeni süreçler ve ahenk sağlamış oldu ve işleri mükemmel bir yere koydu. Maria, bizim CPO, gelip bizi yeni bir düzeye çıkarmak için. Maria ile çalıştığından beri, kuvvetli bir işbirliği kurdu ve beraber birtakım inanılmaz kilometre taşlarına ulaştılar ve beraber Ürüne genel hatlarıyla iyi mi yaklaştığımıza yeni bir enerji getirdiler.

Son altı ay içerisinde haiz olduğum mühim bir fikir, Buffer’da devamlı Ürün’ün Buffer’ın merkezinde yer aldığından bahsettik. Ürünü yaptığımız her şeyin merkezine koyarak, hakkaten ürün odaklı bir kuruluşuz. Bir satış ekibimiz yok ve büyümemizin bir çok, müşterilerimizin deneyimlerine dayanarak kulaktan kulağa aktarılıyor. Bunu akılda tutarak, liderlik ekibinde hem Maria bununla birlikte Tyler olmak suretiyle iki Ürün liderine haiz olmanın ileriye dönük en müsait yapı olacağı ve zamanla stratejiye doğru dengeyi ve yaklaşımı yaratmamıza destek olacağı aklıma gelmeye başladı. Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı, daha ilkin Buffer’da haiz olduğumuz bir rol değil ve bu ilk birkaç ayda tamamen organik ve son aşama etken hissettirdi. Bu karar, hedeflediğimiz birçok sonucun temeli olan ürün yeniliğine ve kalitesine verdiğimiz önemi yansıtıyor.

Tyler’ın Buffer ve müşterilerimiz için icra ettiği her şey için minnettarım. Tyler bu sene birtakım büyük kararlarda mükemmel bir ortak oldu. Buffer’daki müşterilerin ve hepimizin, Tyler’ın mühim katkılarının bir kararı olarak daha iyi olduğuna inanıyorum.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

Böcek ilaçlama en iyi ve en etken yolu, bir çok aşaması sahibi olan haşere yönetimidir. Haşere ilaçlama Kontrolünde ilk ve en önemli ismim haşere problemlerini belirlemektir . Bu, tam olarak neye karşı bulunduğunuzu bulmayı ihtiva eder. Birtakım zararlılar (bakteriler, hayvanlar) insanoğlu İçin aslına bakarsak yararlıdır, bu amaçla zararı olan zararlıları bulmak fazlaca mühimdir. İkinci şey, ne kadar haşere denetiminün gerekli bulunduğuna karar vermektir. Eyleme geçmenin ne kadar ciddi bulunduğuna yalnız büyülenen kısımda hayat sürdüren aile karar verebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli