e
sv

Ünlü toplumsal medya fenomeni trafik kazasında öldü!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Adana’da çektiği videolarlar fenomen haline gelen tostçu Anıl Kurt 27 yaşında geçirdiği trafik kazası ile hayatını kaybetti. Tostçu Mahmut lakaplı Anıl Kurt, İstanbul şubesinin açılışı için yola çıkmıştı. Lakin yolda geçirdiği kaza sebebiyle hayatını kaybetti. Yapılan müdahalelere karşın kurtarılamayan Anıl Kurt’un olay yerinde can verdiği bildirildi.

Adana’nın Seyhan ilçesinde Müslüm Gürses müzikleri ile tost yapan Anıl Kurt kısa müddet içinde toplumsal medyada fenomen olmuştu. Tostçu Mahmut lakaplı Anıl Kurt İstanbul yolunda Ulukışla ilçesinde bir trafik kazası geçirdi.

Tostçu Mahmut lakaplı Anıl Kurt trafik kazasında hayatını kaybetti

Kazanın ihbarı üzerine olay yerine sıhhat ve jandarma takımları gönderildi. Sıhhat takımları Anıl Kurt’un araç içerisinde öldüğünü bildirdi. Akabinde Jandarma kazayla ilgili inceleme başlattı.

Anıl Kurt toplumsal medyada epeyce tanınan bir isimdi. Toplumsal medyada 263 bin takipçisi olan Kurt’un işleri de tıpkı derecede büyüyordu. İstanbul şubesi açmayı planlayan toplumsal medya fenomeni ne yazık ki bu hayalini gerçekleştiremeden hayatını kaybetti. Tostçu Mahmut lakaplı fenomen İstanbul’un Beşiktaş semtinde bir şube açmayı planlıyordu. Daha evvel de toplumsal medyadan araç kullanırken paylaşımlar yapan Kurt, yüksek sürat yaptığı anları gösteriyordu. Lüks bir BMW araç kullanan Kurt, sık sık İnstagram’dan paylaşım yapıyordu. 7 yaşından beri babasının yanında işi öğrenen Kurt ne yazık ki 27 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli