e
sv

WhatsApp boşanmalara neden olan sorunu çözecek!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yaz başında WhatsApp birden fazla aygıt için dayanak verdiğini açıkladıktan sonra, bu özelikte platformu rahatsız eden birtakım eksiklerin hala var olduğu aşikardı. Yani, bir tarafta kimi konuşmaları silerken, öteki tarafta silemiyordunuz. Artık WhatsApp’taki bu büyük sorunu sona erdirecek yeni bir güncelleme geliyor.

WhatsApp‘ta inanılmaz ve faydalı bir yenilik daha tanıtıldı. WhatsApp süratle yeni ve uygun haberler açıklıyor ve kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor. Artık tüm platformlardaki konuşmalarınız ile ilgili yeni bir fonksiyonellik geliyor.

WhatsApp bağlı aygıtlarda bütünleşik bildiri silme sıkıntısını çözecek!

Bildiğiniz üzere WhatsApp, kullanıcıların WhatsApp Web hizmeti sayesinde bilgisayardan ve tabletten mesajlaşabilmelerine müsaade veriyor. Telefonunuzu büsbütün kapatsanız yahut data kontağını kesseniz dahi, WhatsApp’ı bağladığınız aygıtlarda uygulamayın etkin kullanmaya devam ediyorsunuz. Lakin silmek istediğiniz bildiri yahut bildiriler için birebir istikamette süreci gerçekleştiremiyorsunuz.

WhatsApp, Beta‘nın en son sürümünde birden fazla platformdaki konuşmaları silme mümkünlüğünü keşfetti. Bu özellik aktifleştirildikten sonra, tüm eşleştirilmiş aygıtlarda konuşmalar silinebilecek. Hesabınızdan sildiğiniz bir bildiri artık öbür bağlı bütün cihazlarınızdan birebir anda silinmiş olacak. Bunun için WhatsApp’ın en son sürümünü yüklemeniz gerekecek.

Bir başka özellik ise sesli iletiler ile ilgili. Artık pratikte, aldığımız sesli iletileri metne dönüştürmek mümkün olacak. Bu nitekim kullanışlı bir özellik olabilir. Bilhassa de sesi dinleyemeyeceğiniz bir yerdeyken gelen iletisi metne dönüştürüp okuyabileceksiniz. Bu fonksiyonlar isteğe bağlı olacak. Fakat, etkinleştirdiğiniz sürece bu özellikleri kullanabileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli