e
sv

WhatsApp küme sohbetleri için yeni özelliğini duyurdu!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

WhatsApp, gelecek yılın birinci beta güncellemesi olan 2.22.1.1 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme, gelecekteki bir güncellemede kümelerde bildiri silme ile ilgili yeni birtakım gelişmeleri ortaya koyuyor. Buna nazaran WhatsApp‘da Küme yöneticisiyseniz, gelen iletileri herkes için silme yeteneğiniz olacak.

WhatsApp son devirlerde birbirinden farklı özellikler sundu. Bunlara sesli bildiriler da dahil. Yeni gelen güncelleme ile uygulamanın kullanıcıları WhatsApp üzerinden bir ses kaydı atmadan evvel dinleme talihine erişecekler. Ses yollandıktan sonra silmesi bazen geç olabildiğinden bu özellik kullanıcıları bir nebze rahatlatmıştı.

WhatsApp küme sohbetleri için yeni özelliğini duyurdu!

Bu yeni özelliğin ne vakit geleceğiyle alakalı net bir vakit çizelgesi yok. WhatsApp sonunda küme iletileriyle ilgili güncellemeyi sunuyor. Bildirileri silme süreci küme sohbetlerinde farklı bir özellik daha alacak.

Türkiye’nin en tanınan iletileşme uygulaması olan WhatsApp, yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Yeni güncelleme ile gelen özellikte WhatsApp küme sohbetlerinde küme yöneticilerinin yetkileri artacak. Bundan sonra Küme yöneticileri tarafından bir ileti silindiğinde öteki kullanıcılara, “Bu, bir yönetici tarafından kaldırıldı” formunda güncellenecek.

Ne yazık ki, özelliğin beta test kullanıcılarına gelmesi için bir çıkış tarihi yok lakin Yeterli haber şu ki, WhatsApp sonunda bildirileri silme sürecini güncelliyor ve küme yöneticileri kümede gönderilen rastgele bir bildirisi silebilecek. Bu özellik sayesinde, küme yöneticileri gelecekteki bir güncellemede WhatsApp kümelerini denetleme konusunda daha fazla güce sahip olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli