e
sv

WhatsApp ses kaydı atanlara yönelik özelliğini duyurdu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dünyanın en tanınan iletileşme uygulamalarından olan WhatsApp kullanıcıları rahatlatacak hayli yeni özelliğini sundu. Resmi Twitter hesabından duyuru yapan iletileşme hizmeti yeni özelliğinde ses kaydı atan şahıslar için kullanışlı bir güncelleme sunuyor.

WhatsApp son devirlerde platformuna bir çok yenilik kattı. Zımnilik kontratıyla ilgili sorunların yaşandığı devri telafi edermişçesine kullanıcılarına yenilikler sunan platform bu sefer ses kaydı ile ilgili yeni özelliğini duyurdu. Ses kaydı attıktan sonra sesinizi dinleyip yanlış olan bir şeyi düzeltmeniz epey geç olabiliyor. Şirket bunun önüne geçmek için ses kaydınızı yollamadan evvel dinleyeceğiniz bir güncelleme sunuyor.

WhatsApp ses kaydı atma ile ilgili yeni özelliğini sundu!

Artık ses kaydı atmada yeni bir devir başlıyor desek yanlış olmaz. Şirket bu hususta çalışmalarına yenilik eklemiş durumda. Bu özellik için kullanıcıların işini kolaylaştıracak diyebiliriz. Ses kaydı atmak artık bağlantı kurmanın en süratli yollarından biri. Hal bu türlü olunca da yollayacağınız ses kaydını göndermeden denetim etmek hayli ehemmiyet taşıyabilir. Şirket yeni güncellemesi ile kullanıcılara bu rahatlığı sunacak. Siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Platformda ses kaydı özelliğini sıklıkla kullanıyor musunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli