e
sv

WhatsApp son görülme ve çevrimiçi durumu 4 adımda nasıl kapatılır?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Birden fazla Whatsapp kullanıcısının da bildiği üzere, son görülme ve çevrimiçi durumu, bireylerinizin WhatsApp’ı en son ne vakit kullandıklarını ve çevrimiçi olup olmadıklarını gösterir. Birebir vakitte sizin bu bilgilerinizi de öteki Whatsapp kullanıcılarına gösterir. Lakin çeşitli sebeplerden ötürü, birçok kişi bunu istemeyebiliyor, 4 adımda WhatsApp son görülme ve çevrimiçi durumunuzu gizlemeniz mümkün.

WhatsApp son görülme ve çevrimiçi durumu 4 adımda nasıl kapatılır?

Dünya üzerindeki toplam kullanıcı sayısı 2 milyarın üzerinde olan Whatsapp’ın Türkiye’deki (gerçek) kullanıcı sayısı ise, son açıklanan datalara nazaran 2021 yılı itibariyle 40 milyonun üzerinde.

Bu uygulama üzerinde kendimi ile alakalı yazılı ve sesli mesajlaşmalar başta olmak üzere birçok bilgi var. İsim, telefon numarası, fotoğraf üzere paylaşımların yanı sıra herkes ile paylaşmak istemediğimiz bilgilerden biri de en son etkin olduğumuz tarih ve saat. Elbette bunun çeşitli sebeplerimiz var, herkesin kendine nazaran haklı sebepleri… Dolayısı ile kullanıcılar internet üzerinden Whatsapp son görülme nasıl kapatılır? WhatsApp çevrimiçi görünümü nasıl gizlenir? vb soruların tahlilini arıyor.

Biz de Teknolojioku takımı olarak bu manada sizlere yardımcı olmak ismine, WhatsApp son görülme ve çevrimiçi durumunuzu 4 adımda nasıl kapatacağınızı adım adım sıraladık.

WhatsApp çevrimiçi görünüm nasıl kapatılır?

 1. Öncelikle WhatsApp hesabınızı açın.
 2. Ayarlar sekmesinden Hesap seçeneğini açın.
 3. Akabinde Zımnilik sekmesine dokunun.
 4. Son Görülme seçeneğini açın ve Hiç Kimse seçeneğini seçin. (Hepsi bu kadar)
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli